Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jed (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jed zdarma ke stažení

Jed je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Jed je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jed zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jed ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jed ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

697x1600
557x1280
348x800
218x500
70x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 997 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Jed můžete sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Jed patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zahradnice s růžemi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart UOS ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Botswana zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, Jed, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, Jed, Nápoje, free, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, škola, pozvánky, corelDraw, eshop, seminární práce, plakát, referáty, inkscape, plakáty, Instagram, PowerPoint, Twitter, diář, video, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Monster truck zdarma, vektor Zelená ozdoba ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Kolumbie ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.