Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jed (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jed zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jed. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jed. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jed zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jed ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jed ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

697x1600
557x1280
348x800
218x500
70x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 997 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Jed s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Jed je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Thomas Alva Edison ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Úhoř ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Metronom ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, zdarma, svg, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, Jed, ke stažení, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, plakát, webové stránky, fotokniha, Facebook, blog, PowerPoint, openOffice, Adobe Illustrator, Twitter, články, Pinterest, etikety, referáty, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Želízka ke stažení, obrázek Důlní vozík ke stažení nebo vektor Bílý král ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.