Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včela, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Včela zdarma ke stažení

Včela je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Včela nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Včela ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1465x1600
1171x1280
800x873
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 196 560 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Včela je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Astronaut ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Šedá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růžový dárek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, Včela, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, klipart, download, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, svg, Hmyz, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, word, kalendář, web, webové stránky, prezentace, fotokniha, škola, památník, inkscape, profilovka, dokumenty, Instagram, plakáty, corelDraw, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Abrahám ke stáhnutí, vektor Dýně ninja zdarma nebo obrázek Žalud ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.