Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včela, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Včela zdarma ke stažení

Včela je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Včela nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Včela ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1465x1600
1171x1280
800x873
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 196 560 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Včela je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Harfa ke stažení Podívejte se i na ilustrace Byznysmen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční pudink zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, svg, vektorový obrázek, Včela, download, kliparty, Včela, klipart, Hmyz, ilustrační obrázek, grafika, vektor, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, avatar, blog, Adobe Illustrator , profil, kalendář, Instagram, inkscape, word, škola, plakát, fotokniha, PowerPoint, Facebook, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace LCD monitor ke stažení, vektor List ke stáhnutí nebo obrázek Tetování zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.