Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kořeny, Rostliny nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kořeny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kořeny. Klipart Kořeny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kořeny zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kořeny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kořeny ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x739
1280x592
800x370
500x231
160x74

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 654 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yyk@mail.ru

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kořeny se nachází v kategorii Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kočička ke stažení Podívejte se i na klipart Kameraman ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Loď zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Rostliny, Kořeny, cliparts, ke stažení, svg, grafika, ilustrace, download, Kořeny

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, seminární práce, památník, openOffice, word, PowerPoint, blog, pozvánky, profil, Instagram, Facebook, plakát, plakáty, prezentace, články

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mapa Norska ke stažení, ilustrace Lískový ořech ke stáhnutí nebo vektor Strážní věž zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.