Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lokomotiva, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lokomotiva zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lokomotiva. Klipart Lokomotiva je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: artb1sh / artb1sh

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lokomotiva se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrá sešívačka ke stažení Podívejte se i na vektor Pes ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zvonek vánoční zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, zdarma, ilustrace, vektor, cliparts, klipart, Lokomotiva, grafika, svg, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, free, obrázek, Lokomotiva

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, office, škola, PowerPoint, seminární práce, profilovka, corelDraw, památník, prezentace, fotokniha, plakát, referáty, Adobe Illustrator , plakáty, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Radioaktivita ke stažení, obrázek Vyplazený jazyk ke stáhnutí nebo klipart Velikonoční výzdoba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.