Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lokomotiva (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lokomotiva zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Lokomotiva. Kreslená ilustrace Lokomotiva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 946 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: artb1sh / artb1sh

Zaujal vás náš klipart Lokomotiva? Potom se podělte s rodinou a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Lokomotiva patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ananas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart M3U ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Velbloud zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, Lokomotiva, download, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, free, obrázek, zdarma, Lokomotiva, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, katalog, diář, Pinterest, etikety, video, profilovka, vizitky, blog, plakáty, fotokniha, prospekty, manuály, textové dokumenty, vstupenky, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Model atomu zdarma, klipart Kouření zakázáno ke stáhnutí nebo obrázek Zlatá stužka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.