Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lokomotiva (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lokomotiva zadarmo ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Lokomotiva. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Lokomotiva v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lokomotiva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 946 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: artb1sh / artb1sh

Sdílejte klipart nazvaný Lokomotiva s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Lokomotiva patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek LHA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedá stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Miminko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Doprava, Lokomotiva, free, klipart, ke stažení, kliparty, grafika, Lokomotiva, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, manuály, prospekty, Twitter, časopis, Zoner Callisto, logo, corelDraw, dokument, office, Facebook, prezentace, textové dokumenty, brožury, profilovka, PowerPoint, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Arara ke stáhnutí, klipart Kouření zakázáno ke stáhnutí nebo obrázek Kalifornie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.