Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lokomotiva (Doprava) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lokomotiva zdarma ke stažení

Lokomotiva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lokomotiva nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: artb1sh / artb1sh

Sdílejte obrázek, klipart Lokomotiva s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Lokomotiva je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vytřeštěné oči ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 7Z ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Váha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Lokomotiva, klipart, download, kliparty, vektor, zdarma, ke stažení, free, Doprava, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, dokumenty, plakáty, Twitter, blog, profil, časopis, word, kalendář, seminární práce, pozvánky, web, Adobe Illustrator, články, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Komár zdarma, vektorový klipart Žlutý netopýr ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Martináč měsíčitý ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.