Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lokomotiva (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lokomotiva zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Lokomotiva. Obrázek Lokomotiva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lokomotiva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 946 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: artb1sh / artb1sh

Sdílejte obrázek, klipart Lokomotiva s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Lokomotiva patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klobása v housce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Družice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Modrá kočka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Doprava, obrázek, zdarma, vektor, vektorový obrázek, svg, Lokomotiva, Lokomotiva, klipart, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, textové dokumenty, profilovka, blog, plakáty, wordpress, Pinterest, prezentace, inkscape, Facebook, etikety, pozvánky, škola, památník, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Palička ke stáhnutí, vektor Aerobik zdarma nebo obrázek DOT zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.