Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Růže (Láska) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růže k bezplatnému stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Růže. Doporučujeme stahovat obrázek Růže ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Růže? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: zeimusu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Růže s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Růže se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Koleje ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dopravní nehoda zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kuchař ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, klipart, cliparts, Růže, ke stažení, download, ilustrační obrázek, Láska, Růže, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, vizitky, vstupenky, plakát, dokumenty, textové dokumenty, oznámení, corelDraw, referáty, škola, Adobe Illustrator, PowerPoint, bakalářská práce, Zoner Callisto, památník, koláž, video

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Bronzová medaile ke stáhnutí, ilustrace Hrad zdarma nebo vektorový klipart Scarlett Johansson zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.