Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růže. Kreslená ilustrace Růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růže se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otazník ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Žena v práci zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnské psaní ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Růže, ilustrace, klipart, zdarma, Růže, Láska, download, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Instagram, Twitter, avatar, textové dokumenty, blog, plakát, profilovka, fotokniha, office, kalendář, Facebook, inkscape, openOffice, prezentace, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Boeing B-17 ke stáhnutí, obrázek Oranžový stromeček zdarma nebo klipart Horká čokoláda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.