Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růže. Kreslená ilustrace Růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růže patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pohlednice zdarma Podívejte se i na klipart Hrábě ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Česnek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, Růže, grafika, vektor, Růže, kliparty, free, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, seminární práce, Twitter, Pinterest, škola, office, web, webové stránky, PowerPoint, kalendář, referáty, corelDraw, plakát, word, avatar, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Štafle zdarma, ilustrace Sada emotikonů ke stažení nebo vektor Sýkorka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.