Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růže. Kreslená ilustrace Růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růže ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růže se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Molo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlíci sada zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Longan ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, klipart, Růže, ke stáhnutí, Láska, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, download, free, cliparts, grafika, Růže, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, fotokniha, plakát, webové stránky, Facebook, PowerPoint, články, pozvánky, dokumenty, Twitter, office, corelDraw, inkscape, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Chůva ke stáhnutí, ilustrace Vitamín B1 zdarma nebo vektor Filipíny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.