Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růže, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růže. Kreslená ilustrace Růže je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růže je v sekci Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Treska ke stažení Podívejte se i na ilustrace Přesýpací hodiny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Maminka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Růže, Růže, vektor, cliparts, Láska, svg, kliparty, download, free, ke stažení, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, referáty, seminární práce, plakát, kalendář, corelDraw, PowerPoint, prezentace, dokument, blog, Facebook, škola, Adobe Illustrator , word, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kozorožec ke stažení, vektor Larva ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz ohně zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.