Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růže (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Růže. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růže ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: zeimusu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růže s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Růže patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Slovenska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fraktálový stromeček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Andulky vlnkované ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, svg, Růže, cliparts, klipart, free, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Růže, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: eshop, word, pozvánky, web, Instagram, Adobe Illustrator, památník, plakáty, časopis, dokument, PowerPoint, fotokniha, inkscape, office, Pinterest, wordpress

Mezi hezké kresby patří i vektor Korzet ke stažení, ilustrace Malé písmeno K ke stažení nebo klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.