Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růže (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růže zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Růže. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Růže. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růže ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 290 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: zeimusu

Sdílejte obrázek, klipart Růže s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Růže se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vážka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dítě v kostýmu zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pomeranč ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, vektor, free, kliparty, svg, zdarma, Růže, klipart, vektorový obrázek, Láska, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, etikety, diář, referáty, seminární práce, Adobe Illustrator, prezentace, fotokniha, profilovka, PowerPoint, památník, články, textové dokumenty, plakát, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Šipka dolů ke stáhnutí, vektorový obrázek Camembert zdarma nebo vektorový obrázek Balón zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.