Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžová ozdoba (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Růžová ozdoba ke stažení zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová ozdoba. Stahujte soubor Růžová ozdoba ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Růžová ozdoba? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Růžová ozdoba patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Včela ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Nigeru ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Webkamera zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžová ozdoba, cliparts, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, vektor, free, ilustrační obrázek, klipart, svg, Vánoce, Růžová ozdoba, download, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, plakáty, textové dokumenty, corelDraw, referáty, deníček, manuály, vstupenky, seminární práce, Adobe Illustrator, škola, prezentace, inkscape, logo, diplomová práce, PowerPoint, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kávovník zdarma, obrázek XHTML zdarma nebo klipart Malířský váleček ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.