Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová ozdoba, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Růžová ozdoba. Stahujte klipart Růžová ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Růžová ozdoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová ozdoba je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Raketa H-IIB ke stažení Podívejte se i na obrázek Vejce kosmonaut ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Koleje zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, klipart, Růžová ozdoba, Růžová ozdoba, obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, download, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, Adobe Illustrator , fotokniha, kalendář, škola, seminární práce, Twitter, textové dokumenty, plakát, památník, openOffice, referáty, blog, články, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Fotokopírka ke stažení, klipart Snowboardistka ke stáhnutí nebo ilustrace Japonské kari zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.