Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová ozdoba, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Růžová ozdoba. Stahujte klipart Růžová ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Růžová ozdoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžová ozdoba je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sedmikráska zdarma Podívejte se i na ilustrace Skladiště ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart TS ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stáhnutí, Růžová ozdoba, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, Vánoce, download, Růžová ozdoba, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, klipart, free

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, plakáty, profilovka, dokumenty, webové stránky, Twitter, články, kalendář, škola, PowerPoint, památník, pozvánky, Pinterest, Adobe Illustrator , web

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Babizna zdarma, vektor Kedluben ke stažení nebo obrázek Nepitná voda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.