Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová ozdoba, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Růžová ozdoba. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžová ozdoba ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová ozdoba je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štědrý večer ke stažení Podívejte se i na obrázek Sklenice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žížala zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Růžová ozdoba, kliparty, free, obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, svg, Růžová ozdoba, download, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, kalendář, dokument, Pinterest, Instagram, seminární práce, word, avatar, openOffice, články, dokumenty, Facebook, památník, Twitter, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Bambus ke stažení, klipart Zavírací špendlík ke stáhnutí nebo ilustrace Závodní helma zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.