Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová ozdoba, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Růžová ozdoba. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžová ozdoba ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžová ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžová ozdoba se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Turecko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Parašutista zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Radiopřijímač ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ke stažení, cliparts, download, zdarma, svg, Růžová ozdoba, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, free, kliparty, klipart, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, web, PowerPoint, prezentace, články, památník, inkscape, office, Instagram, Adobe Illustrator , textové dokumenty, škola, kalendář, pozvánky, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kolibřík ke stáhnutí, obrázek Mapa Bangladéše zdarma nebo klipart Kufřík s nástroji ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.