Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžová ozdoba (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Růžová ozdoba. Klipart Růžová ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžová ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Růžová ozdoba) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Růžová ozdoba se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Graviola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Make up ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Lemur kata ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, svg, download, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Růžová ozdoba, obrázek, Růžová ozdoba, grafika, Vánoce, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, články, web, magazín, prezentace, tiskoviny, fotokniha, etikety, škola, Facebook, blog, profilovka, katalog, kalendář, brožury, profil, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Lachtan ke stažení, obrázek XHTML zdarma nebo vektorový obrázek Tmavomodrá kraslice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.