Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová ozdoba, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Růžová ozdoba. Stahujte klipart Růžová ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Růžová ozdoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová ozdoba je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Adventní svícen ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Papričky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Alžírsko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, zdarma, kliparty, Růžová ozdoba, Růžová ozdoba, svg, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ke stažení, ilustrace, klipart, free, download

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, office, textové dokumenty, word, kalendář, plakát, Adobe Illustrator , Pinterest, PowerPoint, pozvánky, corelDraw, prezentace, dokument, web, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Srdíčka ke stáhnutí, klipart Indiánka zdarma nebo ilustrace Záchranka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.