Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brýle (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýle zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Brýle. Stahujte klipart Brýle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brýle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x654
1280x523
800x327
500x204
160x65

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 986 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hatalar205

Sdílejte klipart nazvaný Brýle s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Brýle patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Špachtle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kaštan zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Konvalinky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Brýle, obrázek, free, ke stažení, Přístroje, Brýle, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, etikety, eshop, profil, plakáty, pozvánky, openOffice, PowerPoint, Pinterest, video, corelDraw, Adobe Illustrator, škola, kalendář, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Sršeň ke stáhnutí, ilustrace Žluté vajíčko zdarma nebo klipart USB modem zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.