Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brýle (Přístroje) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brýle zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Brýle. Doporučujeme stahovat obrázek Brýle ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brýle lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brýle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x654
1280x523
800x327
500x204
160x65

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 986 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hatalar205

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Brýle s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Brýle patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutá paprika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak N zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Spínací špendlík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, Brýle, Brýle, svg, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, ilustrace, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, web, fotografie, pozvánky, katalog, Adobe Illustrator, magazín, corelDraw, blog, dokumenty, prezentace, kalendář, PowerPoint, seminární práce, škola, vstupenky, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Roztleskávačka ke stáhnutí, obrázek, klipart DDT ke stáhnutí nebo obrázek Programátorka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.