Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Brýle, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýle zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Brýle. Klipart Brýle je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Brýle v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Brýle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x654
1280x523
800x327
500x204
160x65

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 986 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brýle se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Snubní prstýnky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Povíjnice nachová zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ohlašovna požáru ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, klipart, kliparty, free, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, svg, Brýle, Brýle, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, Přístroje

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, fotokniha, škola, word, seminární práce, avatar, openOffice, památník, pozvánky, corelDraw, Adobe Illustrator , dokument, kalendář, články, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Babička ke stáhnutí, ilustrace Modlení zdarma nebo vektor Poník ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.