Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brýle (Přístroje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brýle zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Brýle. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Brýle nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Brýle? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x654
1280x523
800x327
500x204
160x65

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 986 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hatalar205

Potěší nás, pokud budete tento klipart Brýle sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Brýle je v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Latté macchiato ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak kozoroh ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jablečný koláč ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brýle, Přístroje, grafika, ke stáhnutí, obrázek, klipart, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, free, kliparty, ilustrace, svg, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, textové dokumenty, profilovka, dokument, wordpress, video, corelDraw, škola, avatar, profil, Instagram, Twitter, plakát, časopis, kalendář, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Čokoládový donut ke stažení, obrázek, klipart Oranžová stužka ke stažení nebo vektorový klipart Akvarijní ryba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.