Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brýle (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýle zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Brýle. Kreslená ilustrace Brýle je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brýle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýle ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x654
1280x523
800x327
500x204
160x65

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 986 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hatalar205

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Brýle s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Brýle patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šapitó ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pentelka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jižní Karolína ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brýle, obrázek, kliparty, vektor, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, Brýle, grafika, svg, Přístroje, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, openOffice, články, wordpress, profil, inkscape, video, škola, prezentace, Instagram, diář, avatar, web, PowerPoint, Pinterest, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart 20 Euro ke stažení, vektor Zelená dodávka ke stažení nebo obrázek Ženich a nevěsta ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.