Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Svinovací metr (Nástroje) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Svinovací metr ke stažení zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Svinovací metr. Klipart Svinovací metr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svinovací metr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Svinovací metr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svinovací metr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1010
1280x808
800x505
500x316
160x101

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 524 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Francesco Architetto Rollandin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Svinovací metr sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Svinovací metr je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Znamení beran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gril ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Vidlicový klíč zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Svinovací metr, Svinovací metr, Nástroje, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, obrázek, klipart, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, webové stránky, corelDraw, tiskoviny, Adobe Illustrator, prezentace, deníček, wordpress, články, katalog, koláž, památník, textové dokumenty, web, bakalářská práce, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Černá kraslice zdarma, vektorový klipart Fontána zdarma nebo vektor SWF formát ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.