Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Svinovací metr (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svinovací metr zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Svinovací metr. Obrázek Svinovací metr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svinovací metr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Svinovací metr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svinovací metr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1010
1280x808
800x505
500x316
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 524 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Francesco Architetto Rollandin

Tento obrázek s názvem (Svinovací metr) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Svinovací metr je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Abstraktní květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá ozdoba ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hovínko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stažení, Nástroje, klipart, ilustrace, grafika, svg, free, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Svinovací metr, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, eshop, fotokniha, etikety, blog, Pinterest, word, corelDraw, pozvánky, kalendář, prezentace, webové stránky, Twitter, škola, Facebook, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vikingská loď ke stažení, klipart Puntíkovaná mašle ke stažení nebo ilustrace Puzzle srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.