Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tři králové (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tři králové ke stažení zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Tři králové. Klipart Tři králové je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tři králové? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tři králové zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tři králové ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tři králové ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 131 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Tři králové) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Tři králové je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pozor, duchové ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mauritánie ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Družice ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ke stažení, klipart, Tři králové, cliparts, download, obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, Tři králové, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: web, dokument, oznámení, letáky, koláž, články, památník, prezentace, Zoner Callisto, magazín, vizitky, kalendář, fotokniha, corelDraw, tiskoviny, pozvánky, brožury

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Květinový stromek ke stažení, vektorový obrázek ZIPX ke stáhnutí nebo vektor Přípona PDF ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.