Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tři králové, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tři králové zdarma ke stažení

Tři králové je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Tři králové v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Tři králové? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tři králové zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tři králové ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tři králové ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tři králové se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Prasátkové vejce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Magnet zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžové brýle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, svg, Tři králové, vektorový obrázek, ilustrace, free, Tři králové, ke stažení, grafika, obrázek, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator , blog, plakát, články, profil, profilovka, avatar, kalendář, web, PowerPoint, Instagram, dokumenty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Cesmína ke stáhnutí, obrázek Kytara zdarma nebo klipart Otakárek fenyklový ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.