Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tři králové (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tři králové zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tři králové. Klipart Tři králové je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Tři králové? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tři králové zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tři králové ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tři králové ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 73 131 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Tři králové sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Tři králové je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Karty kříže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dítě v kostýmu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor BMW touring zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, Tři králové, kliparty, zdarma, klipart, ilustrace, cliparts, vektor, grafika, ke stáhnutí, Vánoce, download, Tři králové, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, kalendář, prezentace, eshop, avatar, textové dokumenty, word, webové stránky, plakáty, profil, corelDraw, openOffice, Pinterest, škola, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Příbor zdarma, vektorový klipart Kluk s knihou ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Brazilská mapa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.