Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zkumavka (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zkumavka zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zkumavka. Obrázek Zkumavka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zkumavka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zkumavka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

260x1600
208x1280
130x800
81x500
26x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 666 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: organick

Obrázek, klipart pojmenovaný Zkumavka můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Zkumavka se nachází v kategorii Kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tanec kostlivců ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vážky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Narozeniny číslo 2 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, Zkumavka, ke stáhnutí, Zkumavka, ke stažení, Věda, vektorový obrázek, klipart, cliparts, svg, download, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, brožury, prezentace, dokumenty, manuály, avatar, časopis, web, textové dokumenty, magazín, vizitky, Instagram, eshop, Facebook, Twitter, video, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zastávka MHD zdarma, klipart Loď zdarma nebo vektorový klipart Mila Kunis ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.