Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jiřina (Květiny) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jiřina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jiřina. Kreslená ilustrace Jiřina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Jiřina? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jiřina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: yves_guillou

Tento obrázek s názvem (Jiřina) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Jiřina je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vejce s mašlí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rebarbora ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tryskáč zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Jiřina, zdarma, download, Květiny, ke stáhnutí, ilustrace, Jiřina, free, klipart, vektor, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, Facebook, web, textové dokumenty, inkscape, články, word, fotokniha, plakáty, Twitter, webové stránky, Adobe Illustrator, časopis, office, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Tlačítkový mobil zdarma, vektor Citroen C4 Cactus ke stáhnutí nebo obrázek Masožravka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.