Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jiřina (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jiřina ke stažení zdarma

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jiřina. Klipart Jiřina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jiřina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: yves_guillou

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jiřina sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Obrázek Jiřina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Bob Marley ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oregon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno E zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Jiřina, vektor, ke stáhnutí, svg, klipart, obrázek, kliparty, download, Květiny, ilustrační obrázek, free, Jiřina, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, webové stránky, památník, etikety, diář, vstupenky, dokument, koláž, eshop, Facebook, wordpress, referáty, plakát, video, deníček, Zoner Callisto

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Hasič zdarma, obrázek, klipart WC ke stažení nebo obrázek, klipart Zahradní bazén ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.