Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jiřina, Květiny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřina zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Jiřina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Jiřina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jiřina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jiřina je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dýně Chuck Norris zdarma Podívejte se i na ilustrace Skladiště ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Santova čapka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, Jiřina, Jiřina, vektor, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, obrázek, free, grafika, download

Doporučené použití klipartu: office, Twitter, Adobe Illustrator , dokumenty, plakáty, kalendář, seminární práce, plakát, blog, corelDraw, dokument, památník, prezentace, word, webové stránky, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pálivá omáčka zdarma, vektor Zahradnice s růžemi ke stažení nebo obrázek Mapa Montany ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.