Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jiřina (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřina zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Jiřina. Kreslená ilustrace Jiřina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jiřina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: yves_guillou

Obrázek, klipart pojmenovaný Jiřina můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Jiřina je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vánoční pohlednice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čínský drak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Raketa H-IIB zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Květiny, zdarma, svg, Jiřina, cliparts, grafika, Jiřina, ke stáhnutí, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: referáty, etikety, webové stránky, fotokniha, openOffice, pozvánky, kalendář, profilovka, články, blog, Adobe Illustrator, textové dokumenty, památník, Pinterest, eshop, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Zákaz krmení ptáků zdarma, obrázek Vozíček ke stáhnutí nebo vektor Svíčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.