Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jiřina (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jiřina zdarma ke stažení

Jiřina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Jiřina v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jiřina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jiřina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 560 260 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: yves_guillou

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jiřina s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Jiřina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Oranžové vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slizský smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Alarm ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, download, svg, Jiřina, ilustrační obrázek, free, Květiny, grafika, vektor, ilustrace, zdarma, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, dokumenty, památník, kalendář, profilovka, word, PowerPoint, Instagram, Twitter, office, profil, plakáty, avatar, časopis, etikety, dokument

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Duhová housenka ke stažení, vektorový klipart Mapa Jižní Ameriky ke stažení nebo obrázek, klipart INF ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.