Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Naše tipy, zábava, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Frky, fóry, anekdoty, ftipy, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Frky, fóry, anekdoty, ftipy, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O ekonomech, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách, O mužích, Frky o tchýních, O škole, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Síť, zábava, důležité informace

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Střílečky, Závody aut, Strategie, Logické hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Sportovní hry, Pro dívky a tak dále.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: tipy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, M, Wallpapery do mobilu, Filmy, natáčení, střih, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Cameron Diaz, Seznam zkratek a akronymů, počítače, výukové pomůcky, Online hry zdarma

Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky, fóry, fórky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, kameňáky, vtipné texty, vtípky, fóry, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Windows, O Somálcích, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O škole, O manželství, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o doktorech apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Mj. na webu naleznete Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Náš tip, zábava, důležité informace

Anekdoty, frky, vtipné texty, fóry, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, vtipné texty, fóry, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, anekdoty o politice, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Moudra, výroky, úsloví, aforismy, přísloví, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, úsloví, aforismy, přísloví, moudrosti, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o smutku od různých známých osobností.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Keywords:Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, odkazy, zeměpis, webové stránky, Cesmína a Vánoce, kuriozity, Hry pro nejmenší online, V

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Moudra, myšlenky, přísloví, úsloví, hlášky, bonmoty, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, přísloví, úsloví, hlášky, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o ženách, moudra o dětech od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Vánoční web, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, Selena Gomez, humor, Nejhranější online testy a kvízy, Vlajky států světa, Slova vánoční koledy Dej Bůj štěstí, hyperlinky, Biografie slavných osobností, webovky, Biografie slavných osobností

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ptáci, zelenina, hmyz, náboženství, sport, muži, láska, jídlo a nápoje, rostliny, symboly, přístroje, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, nápoje, ovoce, Vánoce a Advent, halloween, ženy a dívky, hudba, květiny, nástroje a přístroje, věda atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Pozadí na PC, URL, pro dospělé, Cestovatelské stránky, cestování, weby, linky, Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem, volný čas, Vlajky spojených států amerických, internet

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Informace, zábava, důležité informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Pensylvánie, Vermont, New York, Nové Mexiko, Severní Karolína, Delaware, Illinois, Utah, Massachusetts, Florida, Iowa, Washington, Alabama, Kentucky, Tennessee, Západní Virginie, Jižní Karolína, Rhode Island, Oregon, Georgie, Texas, Nebraska, New Jersey, Mississippi, Montana atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, křesťanství, herectví, herci a herečky, lékařství, žurnalisté a novináři, psychologie, nadpřirozené osoby, školství, politika, státní správa, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, umělci, filozofie, záliby, fikce a fantasy, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Pro dívky, Karetní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Oddechové, Klasické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Klíčová slova: internetové stránky, Vše o Vánocích, odkaz, zdarma, Tapety do mobilu, Mariah Carey, zdroje informací, info, Obrázky vlajek měst ČR, Nej hry online, školství, Super online flash hry, Anna Kurnikovová,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Partnerské weby
Recept na vánoční bramborový salát
Tipy na zajímavé weby
Sexy Angelina Jolie
Naše tipy
Samolepky na dárky
Doporučené odkazy
Grunge hudební styl
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.