Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Naše tipy pro děti i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Egypt, Druhá světová válka, Avangard Omsk, Češi, Starověký Egypt, Protektorát, Sebevražda, Normalizace, Poslanec, Philadelphia Flyers, New York Rangers, Kněz, Podnikatel, Romantismus, Pittsburgh Penguins, Imitátor, Stoletá válka, Skladatel, Válka, AIDS, Country, Trenérka, Zpěvák, Fotograf, Máj, Upálen, Faraon, Sochař, Archivář, Obchodník, KSČ, Rakušan, První republika, Scénárista, Mluvčí, HIV pozitivní apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Náš tip pro děti i dospělé

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, osobnosti, národnost, poruchy, profese a zaměstnání, věda, historie, sport, mytologie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, lékařství, školství, žurnalisté a novináři, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, přezdívky, rodinné vztahy, záliby, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: zajímavosti, Kliparty zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, Omalovánky a vymalovánky, M, internet, URL, Obrázek Sexy žena, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, pro děti, Městské a obecní prapory obcí ČR

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, fikce a fantasy, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, psychologie, lékařství, mytologie, záliby, národnost, vlastnosti, křesťanství, zločin a právo, filozofie, žurnalisté a novináři, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, školství, osobnosti, historie, politika atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Informace pro děti i dospělé

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Karetní, Klasické a podobně.

Keywords:zdroje informací, Vlajky států a zemí světa, Seznam souborových přípon, doporučujeme, Selena Gomez, Wallpapers na plochu PC, Webové online testy zdarma, Online adventní magazín, Lucy Liu, č, odkaz, internetové stránky

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, nápoje, ptáci, hmyz, zelenina, halloween, symboly, dopravní prostředky, stavby, mapy, přístroje, jídlo a nápoje, hudba, osobnosti a lidé, květiny, náboženství, ovoce, auta, muži, ženy a dívky, věda, zvířata, sport atd.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Jižní Karolína, Severní Dakota, Florida, Delaware, Wyoming, Utah, Idaho, Montana, Západní Virginie, Alabama, Nebraska, Massachusetts, Arizona, Virginie, Colorado, Rhode Island, Indiana, Wisconsin, Maryland, Havaj, Texas, Missouri, Louisiana, New Hampshire, Iowa atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: zeměpis, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Poker en ligne online sur Internet, cestování, Staré hry online, Onlinovky zdarma, Modelky a celebrity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, V, Nejhranější online testy a kvízy

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, PC, tablet, monitor, notebook, počítač, smartphone, ultrabook, phablet, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 98, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Android, Mac, Windows XP. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, motorky, motocykly, hudební tapety, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, letadla, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, rostliny, sportovní pozadí, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry 393x786, 1152x864, 1536x864, 640x480, 1080x1800, 375x812, 1920x1440, 1280x854, 1152x768, Full HD 1080x1920, 375x667, 1440x2560, 2560x1600, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 750x1334 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Síť pro děti i dospělé

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné hádanky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Logické, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Klasické a podobně.

Klíčová slova: info, zadarmo, volný čas, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, humor, Full HD tapety na PC zdarma, výukové pomůcky, Kliparty zadarmo ke stažení, Onlinovky zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, PC, tablet, monitor, notebook, počítač, smartphone, ultrabook, phablet, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 98, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Android, Mac, Windows XP. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, motorky, motocykly, hudební tapety, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, letadla, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, rostliny, sportovní pozadí, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry 393x786, 1152x864, 1536x864, 640x480, 1080x1800, 375x812, 1920x1440, 1280x854, 1152x768, Full HD 1080x1920, 375x667, 1440x2560, 2560x1600, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 750x1334 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: webové stránky, Wallpapers na plochu počítače, hyperlinky, Super online hry zdarma, V, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Online životopisy, biografie, Vlajky států a zemí světa, zdarma, F, počítače, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Křesťanské omalovánky k vytištění, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO: V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Přání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Country flags
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Partnerské weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Naše tipy
Sexy Shannon Elizabeth
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.