Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií mytologie, politici, osobnosti, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, školství, rodinné vztahy, filozofie, zločin a právo, národnost, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, věda, psychologie, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, záliby, podnikání a podnikatelé, lékařství, fikce a fantasy, profese a zaměstnání atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Hry s koňmi, online html5 hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Farmářské hry, Logické hry apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, zadarmo, PC pozadí pro Windows, zajímavosti, Vánoční pohádky pro malé i velké diváky, P, Hry pro kluky, humor, Obrázek bílé vajíčko, zdarma, Seznam vlajek amerických států, Onlinovky zdarma, Dopravní značky

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Striezelmarkt, Štěstí, bezlepkové cukroví, Perníčky, Vánoční svícen, Štědrý večer, Vánoční tapety, Anglicky, Vánoční pozadí, Koleda, Štědrý den, Vídeň, Špalda, Schleich, K Vytisknutí, Václavské náměstí, Křesťanství, Santa Claus, Tapeta, Pokrmy, Vánoční koledy, Stromeček, Anděl, Vánoční svíčky, Francouzsky, Filmy, Nový rok, Adventní svícen, Linux, Kinder, Bramborový salát apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

černý humor, fórky, fóry, anekdoty, vtipné texty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, fóry, anekdoty, vtipné texty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Sportovní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Animace, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Pozadí na plochu PC - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, tablet, PC, displej, mobil, phablet, ultrabook, monitor, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows 98, Windows 2000, Windows 95, Lubuntu, Windows Server 2012, macOS, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, nature - příroda, zvířata, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, motorky, fantasy, ptáci, flóra, stromy, vesmír, kosmos. Dostupné rozměry 768x1024, 360x760, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 2560x1600, 1280x800, 1600x2560, 854x480, 2048x1080, 1280x854, 1800x1440, 1440x900, 1200x1920, 800x600, 320x568, 800x1280 atd.

Kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, frky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O manželství, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O škole, O důchodcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Němcích apod.

Keywords:č, Superhry a hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kdo byl Ježíš Kristus?, doporučujeme, tipy, zdroje informací, Vánoční hvězda, Online hry zdarma, Prapory českých měst, školství

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Klasické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Hry pro dívky online, info, Vánoční magazín, Geography and flags, M, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, č, Co je to štóla?, Seznam přípon a koncovek souborů, URL, Online životopisy, biografie, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, účetnictví, stavebnictví, rostliny, materiály, matematika, český jazyk, latina, bankovnictví, chemie, věda, nemoce, technika, kultura, fyzika, filozofie, hardware, nástroje, náboženství a křesťanství, software, cestování, zločin a právo, politika, sport atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, přístroje, rostliny, stavby, nástroje a přístroje, hmyz, Vánoce a Advent, láska, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, květiny, muži, dopravní prostředky, sport, mapy, náboženství, auta, ženy a dívky, ovoce, zelenina, zvířata, ptáci atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ostrava, Monitor, Pastýř, Keramický adventní věnec, Neviňátko, Linecká kolečka, Jídlo, Kameňák, Štóla, Jarmark, Strom, Láska nebeská, Filmy, Sněhulák, Recepty, Písnička, Bramborový salát, Vídeňský punč, Třásně, PF, Vosí hnízda, Koleda, Santa Claus, Štěstí, Plzeň, Brambořík, Papírové ozdoby, Vánoční dekorace, Vánoční pozadí, Text, Blahopřání apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Online hry zdarma, odkazy, Betlémská omalovánka, Online adventní magazín, Obrázky vlajek měst ČR, volný čas, Online omalovánky, pro dospělé, Pozadí na plochu PC, internetové stránky

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, účetnictví, stavebnictví, rostliny, materiály, matematika, český jazyk, latina, bankovnictví, chemie, věda, nemoce, technika, kultura, fyzika, filozofie, hardware, nástroje, náboženství a křesťanství, software, cestování, zločin a právo, politika, sport atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Sportovní, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Vánoční online hry, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Obrázky ke stažení, K, Super online kvízy, Kliparty pro dokumenty, Obrázky k svátku, linky, Super online kvízy, pro děti, Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Recept na vánoční medové perníčky
Naše tipy
Vánoční výzdoba má mnoho podob
Zajímavé internetové odkazy
World Flags
Partnerské weby
Oblíbené vánoční dekorace
Tipy na zajímavé weby
Sobí omalovánka
Doporučené odkazy
PF2018

Děkujeme vám za vaši návštěvu.