Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Naše tipy pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: pro děti, Free game online hry, Vlajky zemí světa, humor, Bayern München, Členské země americké federace, Full HD tapety ke stažení, doporučujeme, Poker Kartenspielen, Full HD wallpapers na PC, Seznam přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online životopisy, biografie

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, sport, latina, filozofie, počítače, rostliny, zkratky, fyzika, náboženství a křesťanství, jídlo, politika, nemoce, lékařství a medicína, materiály, software, příroda, český jazyk, různé, bankovnictví, zločin a právo, psychologie, internet, školství, ekonomie a ekonomika atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Logické, parkování - parkovačky, Sportovní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Karetní, Klasické a podobně.

Informace pro děti i dospělé

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:ú, Databáze osobností Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, cestování, Tapety sport na plochu, kuriozity, V, webovky, Poker online, Vlajky států USA, Webové online testy zdarma, zábava

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Oddechové a podobně.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Náš tip pro děti i dospělé

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dárky, Sám doma, Třásně, Vánoční dekorace, Skleněné ozdoby, Vosí hnízda, Jmenovky, Vánoční hvězda, Wallpaper, Monitor, Jezulátko, Umělý vánoční stromek, K Vytištění, Vánoční koledy, Televize, Popelka, K Vytisknutí, Řetězy, Špalda, Vánoční ubrusy, Windows, Patchwork, Linecká kolečka, Vánoční pozadí, Filmy, Vánoční světýlka, Vánoční ozdoby, Cesmína, Jarmark, Recepty, Stromeček apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky apod.

Klíčová slova: volný čas, zajímavosti, Hry pro nejmenší online, Modelo de Camara web, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Nejhranější hry online, Počítačové tapety pro Windows, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, info, školství, Nejlepší zeměpisné kvízy, Hry pro kluky

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atentát, Olympiáda, Brno, Esejista, Máj, Mluvčí, Rétorika, Zpěvačka, NHL, Starověký Egypt, Válka, Američan, Kněz, Zpěvák, Česká královna, Císař, KHL, Masový vrah, Pittsburgh Penguins, Němci, Hejtmani, Vrah, Historik, Diplomat, Nežijící, Boston Bruins, Komunisté, Zavražděn, Dramatik, Herec, Československo, Hudebnice, Češi, Obchodník, Francie, Politik apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Naleznete zde Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Animace, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Závody aut, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, květiny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, přístroje, mapy, náboženství, auta, nápoje, osobnosti a lidé, rostliny, halloween, věda, muži, hmyz, hudba, stavby, ovoce, symboly, ptáci atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Full HD wallpapers na PC - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, ultrabook, monitor, notebook, mobil, PC, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Windows Server 2012, Windows 7, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, FreeBSD, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows Me. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, fraktály, Formule 1, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, motorky, nature - příroda, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, flóra, stromy. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 1600x2560, 2560x1600, 1152x1920, 1280x768, 1536x2048, 1280x1024, 1080x1800, 1152x768, 1024x600, 854x480, 1600x900, 1366x1024, 1920x1200, 1152x864, 1440x900 atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, URL, Lionel Messi fotbalista, internet, Dopravní značky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Bacará, hyperlinky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejhranější online testy a kvízy

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atentát, Olympiáda, Brno, Esejista, Máj, Mluvčí, Rétorika, Zpěvačka, NHL, Starověký Egypt, Válka, Američan, Kněz, Zpěvák, Česká královna, Císař, KHL, Masový vrah, Pittsburgh Penguins, Němci, Hejtmani, Vrah, Historik, Diplomat, Nežijící, Boston Bruins, Komunisté, Zavražděn, Dramatik, Herec, Československo, Hudebnice, Češi, Obchodník, Francie, Politik apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, okresy České republiky, fyzikální jednotky, měny, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, geocaching apod.

Klíčová slova: odkaz, výukové pomůcky, Tapety na PC ke stažení, Seznam souborových přípon, V, Manchester United club, zdarma, zeměpis, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, Slot machine,

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Naše tipy
Pozadí na plochu voda ke stažení
Partnerské weby
Vlajka Svaté Heleny
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky zemí světa
Doporučené odkazy
Bubble shooter
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.