Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Missouri, New Hampshire, Montana, Maine, New York, Severní Karolína, Aljaška, Havaj, Vermont, Idaho, Connecticut, Georgie, Iowa, New Jersey, Oregon, Louisiana, Oklahoma, Nové Mexiko, Rhode Island, Massachusetts, Indiana, Colorado, Mississippi, Jižní Dakota, Wisconsin, Arizona atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: zdroje informací, Obrázky na PC zdarma ke stažení, zadarmo, pro dospělé, Ireland, Světové vlajky, A, Vlajky států USA, Hazard games, R, Seznam přípon a koncovek souborů, URL, F

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Keywords:cestování, Online vánoční webzine, zábava, odkazy, Grunge hudební rockový styl, multimédia, A, Databáze osobností Kdo je to?, Tapety na plochu zdarma, linky, webové stránky, info

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, zelenina, nástroje a přístroje, halloween, smajlíci a emotikony, rostliny, Vánoce a Advent, láska, zvířata, ovoce, věda, přístroje, muži, symboly, stavby, hudba, náboženství, dopravní prostředky, sport, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, auta atd.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Závodník, Svatý, Podnikatel, Režisér, Zlatý slavík, Florida Panthers, Pedagog, Faraon, Francie, Žhavé výstřely, Exilový prezident, Ekonom, New Jersey Devils, Historik, Královna, Poprava, Právník, Překladatel, Válka, Miliardář, Pop, Rock ‚n‘ Roll, Angličané, KHL, Atentát, Starověký Egypt, Protektorát, Egypt, Antropolog, Habsburkové, Upálen, Boston Bruins, Vražedkyně, Křesťanství, Trenérka, Prezident USA apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Webové online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Pro dívky, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Logické a podobně.

Rčení, přísloví, motta, myšlenky, moudra, hlášky, moudrosti

Slavné citáty, Rčení, přísloví, motta, myšlenky, moudra, hlášky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Klíčová slova: kuriozity, Super online kvízy, zdarma, Střední Amerika, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, internet, Dopravní značky, Anonymní proxy server, pro děti, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy zdarma

Vtípky, kameňáky, černý humor, frky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, černý humor, frky, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit následující typy souborů: dokumenty, internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, koncovky souborů apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, firmy a společnosti apod.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oblíkačky, Deskovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, online html5 hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Vaření a smažení apod.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Florida, Virginie, Pensylvánie, Oklahoma, Colorado, Arkansas, Alabama, Michigan, Minnesota, Havaj, Texas, Oregon, Washington, Louisiana, Wyoming, Idaho, Západní Virginie, Nevada, New Hampshire, Georgie, Utah, Rhode Island, Jižní Dakota, Ohio, Maine atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Adventní magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na plochu zbraně, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník, zajímavosti, Grunge rock music, Obrázky zdarma, internetové stránky, Světové vlajky

Vtípky, kameňáky, černý humor, frky, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, černý humor, frky, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit následující typy souborů: dokumenty, internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, koncovky souborů apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, vlastnosti, osobnosti, křesťanství, politika, státní správa, sport, mytologie, žurnalisté a novináři, přezdívky, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, politici, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, záliby, lékařství atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, V, Přehled zkratek a akronymů, F, Staré hry online, Grindr, výukové pomůcky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zeměpis, Webové online hry zdarma, Webové online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Windows wallpapers,

Několik fórů na závěr. Vtip Nová daň: Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Call girls
Zajímavé internetové odkazy
Biblické omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Svátky, jmeniny, kalendář
Naše tipy
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.