Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Herec, Philadelphia Flyers, Obchodník, Zpěvák, Lord, Nežijící, Císař, Textařka, Antropolog, Renesance, Žhavé výstřely, Politik, Ekonom, Trenérka, Křesťanství, Mim, Vůdce, Upálen, Archivář, Textař, Čeští králové, Hudebnice, Životopis, Právník, Vojevůdce, Máj, Český slavík, Dabérka, Novinář, Hokej, Scénárista, Architekt, Fotograf, Královna, Prezidenti ČR, Nobelova cena apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť, hry i všeobecné informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, Strategie, Velikonoční hry, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Karetní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Vánoční web, cestování, počítače, Santa nebo Ježíšek?, zadarmo, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázky zdarma, Antistresové omalovánky, školství, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností, hyperlinky

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Žhavé výstřely, Diplomat, Prezident USA, Ital, Habsburkové, Ministr, Zlatý slavík, ČSSD, Archivář, Egypt, Trenérka, Zpěvačka, Maršál, Němci, Máj, Renesance, Pop, Slováci, Kancléř, Avangard Omsk, Kladno, Obchodník, Dallas Stars, KSČ, Florida Panthers, Komunista, Novinář, Poslanci, Itálie, Slovák, Prezident, Gymnasté, Ekonom, Dramatik, Továrník, New Jersey Devils apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Oklahoma, Colorado, Vermont, Utah, Montana, Severní Karolína, Nevada, Texas, Georgie, Oregon, Havaj, Jižní Dakota, Kalifornie, Kentucky, Michigan, Pensylvánie, Rhode Island, Arizona, Nové Mexiko, Indiana, Massachusetts, Delaware, Florida, Louisiana, Virginie atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Keywords:odkazy, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, multimédia, Advent, Obrázky na PC ke stažení, pro dospělé, Webové online testy zdarma, Omalovánky a vymalovánky, internetové stránky, výukové pomůcky, Přehled formátů souborů

PC tapety pro Windows - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro notebook, počítač, tablet, smartphone, mobil, monitor, ultrabook, PC, obrazovka počítače, phablet, displej a pro operační systémy Slackware, OSX, Windows 10, macOS, Lubuntu, Android, Windows 2000, Chrome OS, Windows Me, FreeBSD, Windows 98. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, noční města, dopravní prostředky, příroda, krajina, wallpapery, letadla, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, voda a bubliny, motorky, motocykly, budovy a stavby, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, auta. Dostupné rozměry 800x1280, 375x812, 1600x1200, 1280x960, 360x760, 2048x1536, 2560x1440, 1920x1280, 1440x900, 1920x1440, 2160x3840, 1536x2560, 1024x768, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1152x768 atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Wallpapery na tablet - tapety na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na tablet. vhodné pro displej, mobil, phablet, PC, počítač, smartphone, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows NT, OSX, Windows 95, Windows 2000, FreeBSD, Java ME. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, motorky, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, ptáci, Rally, závody aut, květiny, Formule 1, nature - příroda, free wallpapers, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1920x1280, 1600x2560, 360x760, 1800x1440, HD 1280x720, 1536x2560, 360x720, 1280x960, 1600x1200, 1600x900, 1024x600, 800x1280, 1440x960 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, jak spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, video soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, grafiku apod.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: linky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Ozdobený vánoční stromeček, Hry pro nejmenší online, Obrázky na PC, Webové html5 hry zdarma, Vymalovánky k tisku, volný čas, M, Nejhranější hry online, pro děti

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, úřady a ministerstva, měny, týmy NHL, hudební zkratky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, země EU, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: webovky, Nejlepší školní testy a kvízy, Vše o Vánocích, Přání ke kulatému výročí, zdroje informací, zábava, URL, Vánoční zábava, Státy a jejich prapory, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Informace, hry i všeobecné informace

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, zvířata, láska, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, jídlo a nápoje, květiny, ženy a dívky, rostliny, Vánoce a Advent, přístroje, sport, mapy, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, symboly, zelenina, ovoce, stavby, náboženství, ptáci atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, M, doporučujeme, zajímavosti, Přehled přípon a koncovek souborů, Ashley Olsen, Dopravní značky, webové stránky, Obrázky a kliparty zdarma, PC tapety pro Windows, Vlajky spojených států amerických, Dopravní značení, Historie strategických válečných her, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Slot machine
Tipy na zajímavé weby
Text lidové vánoční písně Ó, svatá dobo vánoční
Doporučené odkazy
Co jsou to roráty?
Zajímavé internetové odkazy
A.C. Miláno
Naše tipy
Vlajka Nauru
Partnerské weby
Anděl pastýřům zvěstoval

Děkujeme vám za vaši návštěvu.