Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Závody aut, Karetní hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Strategie, Akční hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Bojové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Relaxační hry a tak dále.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít soubory těchto typů: internet a web, šablony dokumentů, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, video soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, kterak editovat soubory z následujících kategorií: video soubory, obrazy disků, grafiku, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Klíčová slova: webové stránky, Státní vlajky zemí, Vlajky amerických států USA, Pozadí na PC ke stažení, Halle Berry, V, Hry pro kluky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Bayern de Múnich club, multimédia, info, Full HD tapety ke stažení, zdroje informací

Full HD tapety ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro tablet, PC, mobil, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, notebook, monitor, displej, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), OSX, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 10, Linux Fedora, Java ME, macOS, Windows Me, Windows NT, Chrome OS. Wallpapers na plochu PC z kategorií operační systémy, Windows, dopravní prostředky, květiny, kytky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, rostliny, hudební tapety, 3D a Abstraktní, auta, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 750x1334, 1680x1050, 1280x854, 800x1280, 2048x1536, 1440x900, 1280x768, 1024x600, 800x600, 375x667, 1366x1024, 768x1024, 1200x1920, 1080x1800, 1280x1024, 1152x1920 atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Keywords:odkaz, Online adventní magazín, č, URL, Vlajka Svatého Pierra a Miquelona, Kliparty zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky měst České republiky, Shiri Appleby, zábava, Obrázky zdarma, linky

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Hlášky, přísloví, rčení, bonmoty, výroky, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Hlášky, přísloví, rčení, bonmoty, výroky, moudrosti, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Vánoční online hry, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Sportovní, Střílečky, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: volný čas, Wallpapery na plochu PC, Free game online hry, Obrázek Blondýna, F, pro děti, internetové stránky, Historie strategických válečných her, Superhry a hry online zdarma, počítače, H, Prapory regionů a království

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Webhry jsou rozdělené kategorií: online html5 hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Adventury, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Logické hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky apod.

Wallpapery na plochu PC - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na plochu PC. lze použít v počítač, tablet, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, monitor, notebook, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 95, Windows Me, Windows NT, macOS, Windows 98, FreeBSD, Linux Xubuntu, OSX, Windows XP. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, ptáci, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, nature - příroda, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 800x1280, 1920x1280, 2560x1600, 320x568, 1440x960, 360x760, 2560x1440, 360x640, 1440x900, 1800x1440, 1536x2048, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1920x1440, 1024x600 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Wallpapery na plochu PC - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na plochu PC. vhodné pro počítač, monitor, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, displej, notebook, phablet, mobil, tablet a pro operační systémy Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows NT, Windows 10, Windows 95, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, macOS, Slackware, OSX, Windows Me. Wallpapers na plochu PC z kategorií fraktály, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, květiny, flóra, stromy, free wallpapers, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, motorky, nature - příroda, ptáci, fantasy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže. Stahujte ve velikostech 750x1334, 1200x1920, 1536x2560, 1080x1800, 360x760, 2048x1536, 393x786, 1152x1920, 2560x1440, 375x812, 2560x1600, 2048x1080, 2560x1920, 800x1280, 3200x1200, 1280x960 atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Omalovánky, Barbie hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana apod.

černý humor, frky, fóry, kameňáky, fórky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? černý humor, frky, fóry, kameňáky, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O škole, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky ze života, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O důchodcích, O manželství, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší zeměpisné kvízy, cestování, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, Superhry a hry online zdarma, Montenegro, Webové online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Webhry jsou rozdělené kategorií: online html5 hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Adventury, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Logické hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky apod.

Wallpapery na plochu PC - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na plochu PC. lze použít v počítač, tablet, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, smartphone, PC, ultrabook, monitor, notebook, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 95, Windows Me, Windows NT, macOS, Windows 98, FreeBSD, Linux Xubuntu, OSX, Windows XP. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, ptáci, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, nature - příroda, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 800x1280, 1920x1280, 2560x1600, 320x568, 1440x960, 360x760, 2560x1440, 360x640, 1440x900, 1800x1440, 1536x2048, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1920x1440, 1024x600 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Karetní, Bojové online gamesy, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Strategie, Pro dívky, Klasické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Klíčová slova: Federace USA, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled přípon a koncovek souborů, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Erika Eleniak, Seznam státních vlajek, tipy, doporučujeme, Vánoční magazín, H, školství, Úspory vody, tepla, eletřiny, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Stížnost: Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Vymalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Partnerské weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Naše tipy
Omalovánky v USA a jejich použití
Doporučené odkazy
Salma Hayek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.