Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Informace, důležité informace

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, Adventury, Barbie hry, Logické hry, Deskovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, online html5 hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Omalovánky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: odkaz, internet, Obrázky zdarma, Dopravní značky, Biografie Mamiko Tayama, Nejhranější online hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Prapory všech zemí světa, Gábina Partyšová, V, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejhranější online hry zdarma, zadarmo

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Tapety na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. doporučujeme pro PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, počítač, ultrabook, phablet, monitor, mobil, smartphone, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Mac, OSX, Windows 2000, Windows 95, Windows 98, SUSE Linux. Obrázky na plochu PC z kategorií operační systémy, Windows, letadla, psi a štěňátka, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, auta, zvířata, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, voda a bubliny, rostliny, příroda, krajina, dopravní prostředky, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x1024, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1280x800, 800x600, 800x1280, 1600x1200, 1440x2560, 1152x1920, 1200x1920, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1536x2560 atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, důležité informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Vtipné texty, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O mužích, O škole, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích apod.

Keywords:pro děti, Obrázky vlajek měst ČR, multimédia, doporučujeme, Online hry zdarma, Online vánoční webzine, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, tipy, Lechtivé fotky Mandy Moore, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, V, školství

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, video soubory, spustitelné soubory, grafiku, internet a web, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory apod.

World wide web, internet, důležité informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, Kalkata, volný čas, Dopravní značky, Staré hry online, Sexy Jessica Simpson, zdroje informací, V, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Pro dívky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Akční hry, Sportovní hry, Závody aut, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Strategie, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Doporučené odkazy, důležité informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v phablet, počítač, displej, PC, mobilní telefon, monitor, smartphone, tablet, mobil, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows NT, Windows 10 Mobile, Java ME, BlackBerry OS, FreeBSD, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows Me, Red Hat Linux, Windows XP, SUSE Linux. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, Formule 1, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, motorky, Rally, závody aut, fantasy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, nature - příroda, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1280x768, 1152x1920, 1080x1920, 2560x1440, 1280x800, 1440x900, 393x786, 1366x1024, 375x667, 2048x1080, 1440x2560, 2560x1600, 1600x900, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 1024x768 atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro dospělé, Hry pro kluky, Erika Eleniak, Nejlepší školní testy a kvízy, info, Obrázky a kliparty zdarma, Kde koupit levné letenky?, Tapety na plochu PC, Tapety na PC zdarma ke stažení, zeměpis

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Pro dívky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Akční hry, Sportovní hry, Závody aut, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Strategie, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Síť, důležité informace

Tapety na PC - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. můžete využít v displej, mobilní telefon, mobil, monitor, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, phablet, počítač, PC, tablet a pro operační systémy Windows 95, Windows 10 Mobile, macOS, Linux Ubuntu, Chrome OS, Mac, BlackBerry OS, Slackware, SUSE Linux, Windows 98, Windows Me. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, noční města, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, auta, voda a bubliny, příroda, krajina, jídlo a nápoje, wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, zvířata, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1536x864, 375x812, 1152x768, 1920x1280, 1280x800, 1536x2048, 1280x960, 2560x1440, 750x1334, 1024x768, 360x760, 1536x2560, 1440x2560, 375x667, 2560x1600, hi res 2560x1920 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: cestování, počítače, F, Seznam zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, Black Jack, humor, odkazy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapers na PC ke stažení, webovky, Státní prapory, Online hry zdarma, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Další odkazy:

Fotografie Mandy Moore
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety, pozadí, wallpapers
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fernando Torres
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky zdarma
Doporučené internetové odkazy
Obrázky, omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity Ashanti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.