Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Televize, Jedle, Kameňák, Plocha, Santa, Adventní věnec, Kuba, Pozadí, Blahopřání, Vánoční dekorace, Kapr, Pastýř, Stromeček, Linecká kolečka, Milka, Papírový vánoční stromek, Anglicky, Smrk, Vánoční koule, Anděl, Santa Claus, Keramický adventní věnec, Štóla, Tichá noc, Advent, Jarmark, Hostina, Václavské náměstí, Bramborový salát, Svíčky, Jesličky apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Superhry a hry online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Gratulace a přání, Full HD pozadí ke stažení, Vše o Vánocích, zadarmo, Nikki Cox, Online hry zdarma, odkaz, Online zeměpisné testy zdarma, V

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Tapety na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. lze použít v ultrabook, počítač, monitor, tablet, obrazovka počítače, displej, notebook, mobilní telefon, smartphone, mobil, phablet a pro operační systémy Java ME, Windows XP, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows 98, macOS, Microsoft Windows 8. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, příroda, krajina, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, letadla, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, hudební tapety, noční města, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, zvířata, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 1024x768, 1366x1024, 2560x1600, 1280x1024, 1536x2048, 2560x2048, 750x1334, 393x786, 1152x1920, 1280x768, 360x640, 2160x3840, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560 atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj apod.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, školství, Webové html5 hry zdarma, FC Bayern Munich, Skvělé hry online zdarma, Webové online testy zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Coloring book, Adult, children online free, pro děti, info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, měny, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: Dopravní značení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajka Venezuely, B, Vlajky jednotlivých států USA, Přehled souborových přípon, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, A, cestování, Online hry zdarma, Dopravní značky

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Strategie, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Informace, cestování, počítače a internet

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Závodní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Staroměstské náměstí, Wallpaper, Umělý vánoční stromek, Keramika, SMS, Jmelí, Láska nebeská, Recepty, Linux, Tablet, Dárky, Santa, Sám doma, Samolepky, Papírový vánoční stromek, Vánoční koule, Mrazík, Vánoční koledy, Tichá noc, Omalovánky, Jarmark, Pastýř, Vánoční světýlka, Milka, Štěstí, Husarské knoflíky, Striezelmarkt, Blahopřání, PF, Pro děti apod.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Auta a závodní, Logické hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Adventury, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Sportovní gamesy apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: Free game online hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, Mezinárodní den žen, doporučujeme, Obrázky vlajek měst ČR, multimédia, Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch, webovky, internet, zajímavosti

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Strategie, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vtípky, fóry, vtipné texty, ftipy, anekdoty, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, fóry, vtipné texty, ftipy, anekdoty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Němcích, O mužích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O manželství, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ekonomech, O zvířátkách apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Klíčová slova: humor, pro dospělé, zeměpis, odkazy, volný čas, Fantasy wallpapers, V, Vlajky států USA, internetové stránky, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Modelky a celebrity,

Několik fórů na závěr. Vtip Supermarket: Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Open format
Partnerské weby
Tipy na vánoční dárky
Doporučené odkazy
Kam na výlet?
Naše tipy
Křesťanské omalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.