Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, multimédia, volný čas, Football, Webové online testy zdarma, Státní prapory všech států, ú, Biografie Mandy Moore, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online testy a kvízy zdarma, humor, Vlajky spojených států amerických

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, rostliny, přístroje, nápoje, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, láska, náboženství, hmyz, sport, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, ptáci, stavby, smajlíci a emotikony, symboly, hudba, Vánoce a Advent, zelenina, mapy, nástroje a přístroje atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, rostliny, muži, přístroje, dopravní prostředky, ženy a dívky, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, nápoje, zelenina, láska, halloween, ptáci, náboženství, sport, nástroje a přístroje, květiny, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, ovoce, stavby atd.

Keywords:Dopravní značky, F, linky, Slovník pojmů Co je to?, Warez, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory regionů a království, Biografie Mariah Carey, F, Webové online testy zdarma, tipy

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, počítač, phablet, ultrabook, PC, smartphone, mobil, notebook, mobilní telefon, monitor, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Android, Java ME, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 2000. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, zvířata, free wallpapers, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, Formule 1, ptáci, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, fraktály, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 1920x1200, 1600x2560, 375x812, 2560x1920, 412x846, 1920x1280, 375x667, 1152x1920, 800x1280, 2560x2048, 1280x960, 2048x1080, 1536x2048, 1152x864, 1800x1440, 800x600 atd.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Hannah Montana, Omalovánky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Deskovky apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, okresy České republiky, státy usa, geocaching, firmy a společnosti, hudební zkratky, země EU, týmy NHL, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Tennessee, Louisiana, Mississippi, Oklahoma, Connecticut, Aljaška, Washington, Alabama, Maryland, Georgie, Florida, Kansas, Nové Mexiko, Vermont, Arizona, Colorado, Západní Virginie, Michigan, Iowa, Indiana, Severní Dakota, Utah, Jižní Dakota, Wisconsin, New Hampshire atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Online adventní magazín, školství, Pink, Superhry a hry online zdarma, Nej hry online, Kliparty pro Office, Kliparty zadarmo ke stažení, Dopravní značky, zajímavosti, V, cestování

úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, bonmoty

Slavné citáty, úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Naleznete zde Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ozdoby, Jmenovka, Dárky, Plocha, bezlepkové cukroví, Vánoční stromeček, Keramika, Kapr, Jezulátko, Vánoční koule, Jarmark, Tiskárna, PF, Rumové řezy, Vánoční dekorace, Strom, Lindt, Anděl, Tichá noc, Tablet, K Tisku, Silvestr, Sám doma, Dia, Jmelí, Santa, Borovice, Blahopřání, Santa Claus, Přání, Vánoční světýlka apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, počítače, V, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, URL, Online vánoční magazín, Prapory českých měst, Kam na výlet?, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů

úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, bonmoty

Slavné citáty, úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, výroky, myšlenky, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Frky, černý humor, kameňáky, vtípky, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, kameňáky, vtípky, anekdoty, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky apod.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Bojové online gamesy, Střílečky, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Sportovní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Klasické, Vánoční online hry, Strategie, Karetní, Oddechové a podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v PC, notebook, počítač, ultrabook, smartphone, displej, monitor, mobil, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Mac, macOS, Windows XP, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), FreeBSD. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, ptáci, oceán, moře, pláže, květiny, sportovní wallpapery, zvířata, Formule 1, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, motorky, tenisté a tenistky, flóra, stromy, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 768x1024, 1920x1280, 1920x1200, 1152x1920, 1680x1050, 1600x900, 800x600, 1536x2048, 1152x864, 1600x1200, 1600x2560, 2160x3840, 1152x768, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 412x846 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v ultrabook, displej, mobil, PC, notebook, smartphone, monitor, tablet, obrazovka počítače, phablet, počítač a pro operační systémy Windows 98, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Mac, Windows XP, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 10, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, voda a bubliny, noční města, zvířata, wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, letadla, jídlo a nápoje, auta, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 1800x1440, 1024x600, 2560x2048, 1440x900, 320x568, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 360x720, 375x667, 1680x1050, 393x786, hi res 2560x1920, 768x1024, 1280x768, 1280x854, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, kuriozity, Fotografie Kim Kardashian, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Super free web games zdarma, info, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, pro dospělé, Jenny Mc Carthy, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Černobyl: V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Další odkazy:

Nicole Kidman
Doporučené odkazy
Norská předpověď počasí
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie Julia Roberts
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky pro děti online
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Antistresové omalovánky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajka Vanuatu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.