Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, hmyz, Vánoce a Advent, mapy, láska, ovoce, jídlo a nápoje, přístroje, sport, muži, dopravní prostředky, zelenina, ptáci, nápoje, nástroje a přístroje, náboženství, rostliny, ženy a dívky, zvířata, květiny, auta atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Královna, Olympijský vítěz, Zpěvák, Dallas Stars, Hokej, Rakušan, Antropolog, Životopis, Florida Panthers, Voják, Poslanci, Spisovatel, Politik, Archivář, Philadelphia Flyers, Komik, Normalizace, Máj, Slováci, Esejista, Egypt, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Textařka, AIDS, Lord, Prezidenti USA, Starověký Egypt, Teolog, Pittsburgh Penguins, Právník, Novinář, Angličané, Mim, Prezidenti, Vůdce apod.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, PC pozadí pro Windows, Vlajky států USA, kuriozity, Britney Spears, Státní prapory všech států, webové stránky, Dopravní značky, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Seznam zemí světa a jejich vlajky, URL, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, zločin a právo, žurnalisté a novináři, politici, filozofie, umělci, přezdívky, lékařství, nadpřirozené osoby, politika, státní správa, národnost, rodinné vztahy, poruchy, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, historie, křesťanství, psychologie, herectví, herci a herečky, sport, podnikání a podnikatelé, osobnosti atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Adventury, Logické hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Animace, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Karetní hry a tak dále.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Wallpapers na plochu, Nejhranější hry online, Vše o Vánocích, pro děti, Vlajka Jamajky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, multimédia, zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: Dopravní značení, Kliparty pro Office, zadarmo, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Vše o Vánocích, Vlajky spojených států amerických, Seznam zkratek a akronymů, Poker OMAHA hold em, výukové pomůcky, Prapory českých měst, zdroje informací, Databáze osobností Kdo je to?

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Frky, vtipy, černý humor, fórky, kameňáky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Frky, vtipy, černý humor, fórky, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech, O ženách, O škole, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

PC pozadí pro Windows - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v mobilní telefon, smartphone, počítač, mobil, tablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, PC, ultrabook, displej a pro operační systémy Mac, Java ME, Chrome OS, Slackware, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 98, Linux Mint, FreeBSD, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, zvířata, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, ptáci, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, květiny, oceán, moře, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1280, 2160x3840, 360x720, 1600x2560, 3200x1800, 1280x768, 1280x854, 768x1024, 1152x1920, 360x640, 393x786, 1800x1440, 1280x800, 360x760, 1366x1024, 1920x1080 atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Slováci, Hudba, Náboženství, Faraon, Prezidenti, AIDS, Vražedkyně, Herec, Ministr zahraničí, Prezident USA, Producent, Zpěvačky, Olympiáda, Žijící, Svatý, New Jersey Devils, Antropolog, Podnikatelé, Upálen, Vojevůdce, Florida Panthers, Pittsburgh Penguins, Rock ‚n‘ Roll, Olympijský vítěz, Prezident, Komunisté, Američané, Ministr, Orlík, Rakušan, Fotograf, Obchodník, Philadelphia Flyers, Poprava, Francie, Novinář apod.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oblíkačky, Logické hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Omalovánky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire apod.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, odkazy, Tapety na plochu PC, zajímavosti, Lionel Messi, cestování, Nejhranější hry online, F

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Frky, vtipy, černý humor, fórky, kameňáky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Frky, vtipy, černý humor, fórky, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech, O ženách, O škole, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech apod.

PC pozadí pro Windows - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v mobilní telefon, smartphone, počítač, mobil, tablet, monitor, obrazovka počítače, notebook, PC, ultrabook, displej a pro operační systémy Mac, Java ME, Chrome OS, Slackware, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Windows 98, Linux Mint, FreeBSD, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, zvířata, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, ptáci, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, květiny, oceán, moře, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1280, 2160x3840, 360x720, 1600x2560, 3200x1800, 1280x768, 1280x854, 768x1024, 1152x1920, 360x640, 393x786, 1800x1440, 1280x800, 360x760, 1366x1024, 1920x1080 atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Michigan, Rhode Island, Virginie, Severní Karolína, Kalifornie, Arizona, Wyoming, Tennessee, Nevada, Jižní Dakota, Minnesota, Washington, Kansas, Západní Virginie, Massachusetts, Missouri, Vermont, Arkansas, Idaho, Nové Mexiko, Kentucky, Nebraska, Wisconsin, New Hampshire, Louisiana atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Tapety na plochu PC - tapety na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, notebook, displej, počítač, PC, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, phablet, monitor, smartphone a pro operační systémy FreeBSD, macOS, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 10 Mobile, OSX, Chrome OS, Windows Me, Windows 98, Windows 2000. Pozadí na plochu PC z kategorií noční města, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, hudební tapety, květiny, kytky, zvířata, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, rostliny, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, wallpapery, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 360x720, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 2048x1536, 800x1280, 1152x768, 1280x854, 1536x864, 1440x2560, 412x846, 1440x960, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 854x480 atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: M, odkaz, doporučujeme, Online web Hry zdarma bez registrace, Onlinovky zdarma, Sexy Jessica Simpson, weby, linky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Super online hry zdarma, internet, Omalovánky pro malé děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Redbull?: Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Alicia Keys
Tipy na zajímavé weby
Úspory a spoření
Partnerské weby
Lady Gaga
Zajímavé internetové odkazy
Rie Miyazawa
Doporučené odkazy
Tapety, pozadí, wallpapers
Naše tipy
Svobodný software

Děkujeme vám za vaši návštěvu.