Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nobelova cena, Podnikatelé, Olympijský vítěz, Závodník, Miliardář, Rock ‚n‘ Roll, Ministr, Prezidenti USA, Slovák, Češi, Atentát, Američané, Ital, Hokejisté, Životopis, Scénárista, Právník, Pop, Historik, Němci, Itálie, Diplomat, Poslanec, Herečka, Francie, Dabérka, Dallas Stars, Vrah, Ministr zahraničí, Herec, Česká královna, NHL, Zpěvačky, Český slavík, Masový vrah, Obchodník apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Seznam vlajek měst České republiky, Full HD pozadí na PC, multimédia, Flag of Switzerland, zeměpis, Dopravní značky, výukové pomůcky, Historie a použití omalovánek v USA, Vlajky spojených států amerických, Přehled formátů souborů, pro děti, zadarmo

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, rostliny, ekonomie a ekonomika, počítače, politika, filozofie, zločin a právo, kultura, sport, internet, cestování, psychologie, materiály, věda, nápoje, chemie, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, zkratky, různé, latina, školství, fyzika, účetnictví atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Keywords:URL, Hry pro nejmenší děti online zdarma, M, V, Antistresové omalovánky, volný čas, Wallpapers na plochu PC, Nejlepší hry pro dívky, Vlajka USA, hyperlinky, cestování, kuriozity

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Vtipy, fórky, černý humor, frky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, fórky, černý humor, frky, anekdoty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O ženách, Frky ze života, O škole, Vtipy o policajtech, O Windows, O mužích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online kvízy, Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení, tipy, weby, Staré hry online, Antistresové omalovánky, internetové stránky, školství, Free game online hry, Webové online hry zdarma

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, věda, halloween, zelenina, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, symboly, auta, jídlo a nápoje, květiny, rostliny, zvířata, nápoje, láska, stavby, muži, přístroje, ženy a dívky, hudba, ptáci, sport, smajlíci a emotikony atd.

Síť, technika, kultura, informace

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, obecné zkratky, měny, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, týmy NHL apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: Dopravní značky, Seznam zkratek a akronymů, Vše o Vánocích, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, ú, Tapety na plochu květiny, A, webovky, internet

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, věda, halloween, zelenina, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, symboly, auta, jídlo a nápoje, květiny, rostliny, zvířata, nápoje, láska, stavby, muži, přístroje, ženy a dívky, hudba, ptáci, sport, smajlíci a emotikony atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Strategie, Logické hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace, Brutální krvavé hry a tak dále.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Závody aut, Karetní hry, Pro dívky, Střílečky, Brutální krvavé hry, Animace, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Fóry, vtipy, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipy, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné citáty apod.

Klíčová slova: pro dospělé, počítače, Nejlepší online hry zdarma, humor, Životopisy slavných osobností, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Kliparty zdarma, webové stránky, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Bahrain,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška: V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Online poker, karetní hry na Internetu
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku
Partnerské weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.