Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika nejen do dokumentů zadarmo ke stažení

Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, filozofie, herectví, herci a herečky, lékařství, politici, podnikání a podnikatelé, přezdívky, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, sport, fikce a fantasy, psychologie, zločin a právo, křesťanství, profese a zaměstnání, osobnosti, věda, historie atd.

černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Němcích, O Windows, O Slovácích, Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, phablet, tablet, počítač, PC, notebook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10, Lubuntu, FreeBSD, Linux Fedora, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Me, OSX, Linux Xubuntu, Android. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, letadla, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, auta, noční města, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, rostliny, sportovní pozadí, zvířata. Stahujte v rozlišení 375x667, 1024x600, 1920x1280, 1280x768, 1440x2560, 360x760, 2160x3840, 2048x1536, 2560x2048, 1600x2560, 1080x1800, 1536x864, 360x640, 1920x1080 Full HD, 800x600, 2560x1600 atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, zelenina, ženy a dívky, věda, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, hmyz, zvířata, symboly, květiny, náboženství, ovoce, muži, přístroje, smajlíci a emotikony, láska, halloween, dopravní prostředky, sport, Vánoce a Advent, mapy, stavby, nápoje atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, zdarma, info, Staré hry online, Obrázky k jmeninám, č, Online hry zdarma, Biografie známých osobností, Vánoční obrázky k vybarvení, zadarmo, linky, URL, webovky

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Košíčky, Vosí hnízda, Desktop, Plzeň, Sněhová vločka, Tisk, Vídeňský punč, Perníčky, Tiskárna, Sněhulák, Borovice, Vánoční stromek, Zima, Film, Vídeň, Pozadí, Bramborový salát, Vinná klobása, Zdraví, Vánoční tapety, Jmenovky, Adventní trhy, Řetězy, Jmelí, Vánoční ozdoby, Rostliny, bezlepkové cukroví, K Tisku, Drážďany, Text, Silvestr apod.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakousko-Uhersko, Miliardáři, Slovenští prezidenti, Renesance, Němci, Rock ‚n‘ Roll, Egypt, Lord, Exilový prezident, Křesťanství, Atentát, New Jersey Devils, Zlatý slavík, Miliardář, Čeští králové, Fotograf, Nežijící, Faraon, Státník, Kancléř, Češi, KHL, Boston Bruins, Pop, Dabérka, Diplomat, Československo, NHL, Královna, Protektorát, Američan, Sebevražda, Trest smrti, Žhavé výstřely, Husité, Svatý apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Akční hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Animace, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Závody aut a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, počítače, jídlo, kultura, software, internet, matematika, politika, školství, technika, chemie, fyzika, materiály, nemoce, věda, lékařství a medicína, různé, nástroje, filozofie, latina, náboženství a křesťanství, rostliny, český jazyk, příroda atd.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Call girls, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online biografie, životopisy osobností, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, pro dospělé, webové stránky, Státní prapory zemí světa

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Strategie, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Karetní, Logické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Informace, inspirace pro volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Texas, Florida, Havaj, New York, Delaware, Massachusetts, Maryland, Jižní Karolína, Virginie, Washington, Oklahoma, Minnesota, Nebraska, Wisconsin, Louisiana, Nové Mexiko, Maine, Arkansas, Západní Virginie, Michigan, Jižní Dakota, Iowa, Severní Dakota, Alabama, Illinois, Montana atd.

Vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtipy o policajtech, O Němcích, O manželství, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O ženách, O ekonomech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O důchodcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách apod.

Klíčová slova: počítače, Nejlepší online hry zdarma, Kliparty zdarma, Tipy na adventní trhy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Dopravní značky, zajímavosti, Sharon Stone, kuriozity, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nej hry online, Online geografické testy zdarma bez registrace

Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Aforismy, výroky, úsloví, hlášky, moudra, rčení, bonmoty

Slavné citáty, Aforismy, výroky, úsloví, hlášky, moudra, rčení, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o smrti od různých známých osobností.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, spustitelné soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, internet a web, komprimace dat apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: F, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázek modrá kraslice, volný čas, hyperlinky, humor, World flags, odkaz, Seznam přípon a koncovek souborů, Vánoční magazín

Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Aforismy, výroky, úsloví, hlášky, moudra, rčení, bonmoty

Slavné citáty, Aforismy, výroky, úsloví, hlášky, moudra, rčení, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o smrti od různých známých osobností.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, Seznam zkratek a akronymů, zábava, výukové pomůcky, Recepty na nepečené vánoční cukroví, Státní prapory, odkazy, tipy, internetové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby, Omalovánka vločky,

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Naše tipy
Omalovánky, hry pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Cesmína a Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Britney Spears
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.