Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek HTML formát, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart HTML formát zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je HTML formát. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek HTML formát ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML formát zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek HTML formát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML formát ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
947x1280
592x800
369x500
118x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 132 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: leandrosciola

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart HTML formát se nachází v sekci Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlkodlak ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vejce s mašlí zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Šicí stroj ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, obrázek, free, HTML formát, svg, Symboly, ilustrační obrázek, download, zdarma, HTML formát, kliparty, ke stažení, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, webové stránky, seminární práce, textové dokumenty, openOffice, avatar, škola, plakát, Adobe Illustrator , Facebook, Twitter, pozvánky, inkscape, office, dokument, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Akustická kytara ke stáhnutí, obrázek Vlha pestrá zdarma nebo klipart Saab 29 Tunnan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.