Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Klíč (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč zdarma ke stažení

Klíč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Klíč v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Klíč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 221 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: voyeg3r

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Klíč s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Klíč patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrakodrap ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Budík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, grafika, zdarma, ke stažení, Nástroje, kliparty, Klíč, obrázek, vektor, cliparts, svg, vektorový obrázek, Klíč, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, Pinterest, profilovka, eshop, diář, webové stránky, profil, Adobe Illustrator, Twitter, office, video, škola, dokumenty, Instagram, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Pacient ke stažení, vektor TEX ke stažení nebo obrázek Pírko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.