Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klíč, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Klíč. Vektorová ilustrace Klíč je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Klíč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Klíč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Klíč se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černý jezdec ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Holka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Toyota RAV 4 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Klíč, vektor, free, ilustrace, obrázek, Klíč, ke stáhnutí, grafika, cliparts, zdarma, svg, download, Nástroje, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, corelDraw, textové dokumenty, seminární práce, PowerPoint, avatar, památník, profilovka, časopis, openOffice, Twitter, plakát, webové stránky, referáty, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kytice květin ke stáhnutí, ilustrace Mikrovlnná trouba zdarma nebo vektor Stříbrný prstýnek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.