Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Včelky, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Včelky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Včelky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Včelky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Včelky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelky zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Včelky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelky ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1245
800x778
500x486
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 106 213 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Včelky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Závaží 5 kg ke stažení Podívejte se i na klipart Smutné srdíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Krab zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, download, ilustrační obrázek, Včelky, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, cliparts, klipart, Včelky, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, web, Instagram, inkscape, články, pozvánky, plakát, profil, office, dokumenty, webové stránky, word, Twitter, openOffice, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart STOP ke stažení, ilustrace Egyptské pyramidy ke stáhnutí nebo vektor Krokodýl zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.