Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Včelky, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Včelky zdarma ke stažení

Včelky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Včelky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelky zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Včelky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včelky ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1245
800x778
500x486
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 106 213 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Včelky je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Svatební dort zdarma Podívejte se i na obrázek Houby ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Eskalátor ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Včelky, kliparty, obrázek, Včelky, free, vektor, klipart, ilustrace, grafika, Hmyz, cliparts, svg, zdarma, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakáty, časopis, kalendář, škola, word, openOffice, dokumenty, plakát, články, seminární práce, avatar, Twitter, blog, corelDraw, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hacker zdarma, klipart Mašle ke stažení nebo ilustrace Energetický nápoj ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.