Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sanitka (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sanitka zdarma

Sanitka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Sanitka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sanitka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: koconmus

Sdílejte obrázek, klipart Sanitka s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Sanitka patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gril ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kafe zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Klobása ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, svg, kliparty, grafika, klipart, download, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Sanitka, Sanitka, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, video, textové dokumenty, fotokniha, Pinterest, eshop, deníček, webové stránky, openOffice, web, PowerPoint, diář, profilovka, katalog, časopis, word, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Novoročenka 2020 ke stáhnutí, klipart Jamajka ke stažení nebo klipart Johnny Cash zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.