Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sanitka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sanitka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Sanitka. Kreslená ilustrace Sanitka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sanitka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 744 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: koconmus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sanitka s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Sanitka je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jmenovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz krmení psů ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Bulharska ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, Sanitka, vektor, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, free, klipart, cliparts, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, diář, škola, inkscape, Adobe Illustrator, webové stránky, fotokniha, wordpress, Twitter, profil, eshop, pozvánky, web, corelDraw, referáty

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Akvárium ke stažení, vektorový klipart Kostel ke stažení nebo obrázek, klipart Otevřená obálka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.