Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sanitka, Doprava nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sanitka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sanitka. Stahujte klipart Sanitka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sanitka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sanitka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sanitka je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Maďarsko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Znak štír zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zdravotní sestra ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, cliparts, Sanitka, klipart, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, Doprava, grafika, download, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: články, web, památník, corelDraw, textové dokumenty, prezentace, kalendář, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator , PowerPoint, profil, webové stránky, profilovka, openOffice, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Píšťalka ke stáhnutí, klipart DVD disk zdarma nebo ilustrace Větrná elektrárna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.