Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Brambůrky, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambůrky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brambůrky. Stahujte klipart Brambůrky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Brambůrky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambůrky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JAKoriginal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brambůrky se nachází v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak štír ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lyžařka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Týpí ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ke stažení, Brambůrky, cliparts, obrázek, Jídlo, zdarma, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, inkscape, dokumenty, dokument, textové dokumenty, web, plakát, seminární práce, články, prezentace, openOffice, časopis, škola, Facebook, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Veselý sněhulák ke stáhnutí, obrázek Veselé vajíčko zdarma nebo klipart Parašutista ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.