Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brambůrky (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambůrky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Brambůrky. Stahujte klipart Brambůrky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brambůrky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 980 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: JAKoriginal

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Brambůrky s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Brambůrky se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Odměrka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důl ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hnědá medúza ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, download, Brambůrky, Brambůrky, Jídlo, svg, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: video, textové dokumenty, diář, office, wordpress, profilovka, Instagram, openOffice, prezentace, plakát, word, profil, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek Energy drink ke stažení, obrázek, klipart Symbol muže ke stažení nebo vektorový klipart XML ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.