Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brambůrky (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambůrky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Brambůrky. Stahujte klipart Brambůrky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambůrky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 980 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: JAKoriginal

Sdílejte klipart nazvaný Brambůrky s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Brambůrky je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ulita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EPS zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík se slzou ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, vektor, free, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, svg, kliparty, cliparts, ilustrace, zdarma, Jídlo, Brambůrky

Doporučené použití klipartu: dokument, Adobe Illustrator, památník, etikety, články, pozvánky, eshop, textové dokumenty, profilovka, kalendář, profil, openOffice, office, seminární práce, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zelený dům ke stáhnutí, klipart Zelený autobus zdarma nebo ilustrace Dětská autosedačka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.