Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brambůrky (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brambůrky zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Brambůrky. Obrázek Brambůrky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Brambůrky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambůrky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: JAKoriginal

Zaujal vás náš klipart Brambůrky? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Brambůrky se nachází v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vandrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 20 euro centů ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jablko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brambůrky, Brambůrky, cliparts, svg, ke stažení, ilustrace, grafika, klipart, zdarma, ke stáhnutí, free, Jídlo, vektorový obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, web, časopis, textové dokumenty, corelDraw, diář, word, dokumenty, Facebook, Pinterest, profilovka, památník, wordpress, Instagram, inkscape, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mapa Tanzanie zdarma, vektor Mapa Gambie ke stáhnutí nebo obrázek Most ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.