Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tachometr, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tachometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tachometr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tachometr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tachometr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tachometr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tachometr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 810 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DigitaLink

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tachometr je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart CMD ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Retro vzducholoď zdarma Mohl by vás také zajímat vektor SD karta ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, download, obrázek, Tachometr, Auta, Tachometr, grafika, vektor, cliparts, free, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, word, články, pozvánky, office, seminární práce, inkscape, openOffice, Twitter, škola, plakát, plakáty, blog, Instagram, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kamera ke stáhnutí, klipart Oranžová květina zdarma nebo ilustrace Jogurt ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.