Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tachometr (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tachometr zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Tachometr. Obrázek Tachometr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tachometr? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tachometr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tachometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tachometr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 901 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gustavorezende

Zaujal vás náš klipart Tachometr? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Tachometr patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Biohazard ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Taiko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlak nachový zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Auta, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, Tachometr, ilustrace, vektor, zdarma, klipart, free, download, grafika, Tachometr, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, referáty, eshop, manuály, textové dokumenty, dokumenty, prospekty, video, vstupenky, škola, diář, wordpress, prezentace, deníček, vizitky, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Automatická pračka zdarma, vektor Králík zdarma nebo obrázek CD složka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.