Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Frakční baňka, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Frakční baňka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Frakční baňka. Pakliže si chcete obrázek Frakční baňka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Frakční baňka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Frakční baňka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 482 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnpwarren

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Frakční baňka je v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor FLAC ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Osciloskop zdarma Mohl by vás také zajímat klipart GIF ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, Věda, klipart, obrázek, Frakční baňka, svg, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profil, seminární práce, PowerPoint, Twitter, památník, webové stránky, profilovka, dokumenty, dokument, referáty, Instagram, corelDraw, články, prezentace, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Chřest ke stáhnutí, vektor Pneumatika zdarma nebo obrázek Chřestýš ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.