Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Frakční baňka (Věda) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Frakční baňka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Frakční baňka. Obrázek Frakční baňka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Frakční baňka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 482 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnpwarren

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Frakční baňka s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Frakční baňka se nachází v kategorii Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vavřínový věnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý zvýrazňovač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Koliha zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Věda, grafika, obrázek, ilustrace, Frakční baňka, download, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, Frakční baňka

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, office, diář, wordpress, webové stránky, word, profil, web, eshop, Pinterest, články, Adobe Illustrator, seminární práce, avatar, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Modrý vláček zdarma, vektor Zákaz války ke stáhnutí nebo obrázek Samonavíjecí metr ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.