Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Frakční baňka (Věda) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Frakční baňka ke stažení zadarmo

Frakční baňka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Frakční baňka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Frakční baňka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 482 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnpwarren

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Frakční baňka s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Obrázek Frakční baňka je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek PDF formát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skládačka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Tygr ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, Frakční baňka, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Věda, ilustrace, cliparts, Frakční baňka, vektor, svg, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, Twitter, avatar, corelDraw, diář, plakáty, články, Adobe Illustrator, dokumenty, oznámení, magazín, video, referáty, blog, fotografie, koláž, kalendář

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Upload ke stažení, ilustrace Mimino zdarma nebo obrázek, klipart Kapusta ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.