Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Frakční baňka (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Frakční baňka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Frakční baňka. Obrázek Frakční baňka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Frakční baňka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Frakční baňka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 482 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnpwarren

Sdílejte obrázek, klipart Frakční baňka s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Frakční baňka se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Telefonní budka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Rachejtle ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, Frakční baňka, kliparty, klipart, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, Frakční baňka, Věda, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: web, prezentace, eshop, Adobe Illustrator, Facebook, wordpress, plakát, corelDraw, openOffice, blog, textové dokumenty, památník, plakáty, Instagram, webové stránky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Solární elektrárna ke stáhnutí, vektorový obrázek Bitcoin zdarma nebo vektorový obrázek Airbus A320 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.