Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oslíček, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oslíček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Oslíček. Obrázek Oslíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Oslíček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslíček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oslíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslíček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1584
1280x1267
800x792
500x495
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oslíček patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šicí stroj zdarma Podívejte se i na vektor Žena za počítačem ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatý vykřičník ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, download, vektor, free, grafika, Oslíček, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, svg, Oslíček, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, office, web, Pinterest, články, škola, profil, inkscape, textové dokumenty, corelDraw, seminární práce, avatar, referáty, plakát, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektor Pánev zdarma, obrázek Globus ke stažení nebo klipart Číšníce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.