Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oslíček, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oslíček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Oslíček. Obrázek Oslíček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Oslíček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslíček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oslíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslíček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1584
1280x1267
800x792
500x495
160x158

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Oslíček je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toust ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pozor, smrt! ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ledňáček biacký zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, grafika, cliparts, zdarma, free, Oslíček, Zvířata, vektor, obrázek, download, ilustrace, klipart, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profil, referáty, prezentace, dokumenty, office, Twitter, dokument, avatar, plakát, škola, Pinterest, Facebook, Instagram, textové dokumenty, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Colorado ke stažení, vektor Sushi set ke stáhnutí nebo obrázek Zátiší s květinou zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.