Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Odpadky (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Odpadky bezplatně ke stažení

Odpadky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Odpadky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odpadky zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Odpadky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odpadky ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1249x1600
1000x1280
624x800
391x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 385 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: liftarn

Potěší nás, pokud budete tento klipart Odpadky sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Odpadky patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tetování ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zebra ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jmenovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, Odpadky, grafika, klipart, Odpadky, download, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, referáty, office, word, Facebook, seminární práce, vstupenky, logo, blog, Instagram, brožury, fotografie, deníček, kalendář, web, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Svíčka zdarma, obrázek Jezevčík zdarma nebo obrázek Azurová vlajka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.