Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžová paprika (Zelenina) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Oranžová paprika stahujte zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Oranžová paprika. Vektorový obrázek Oranžová paprika jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžová paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1357x1600
1085x1280
678x800
423x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 524 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ArtFavor

Líbí se vám klipart Oranžová paprika? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Oranžová paprika je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červené N ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční věnec ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Šinkansen ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, Oranžová paprika, download, kliparty, ilustrační obrázek, Zelenina, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, svg, klipart, grafika, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, corelDraw, fotografie, tiskoviny, dokumenty, word, deníček, inkscape, magazín, brožury, vstupenky, prezentace, Twitter, prospekty, etikety, památník, koláž

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Sluneční hodiny ke stažení, vektorový klipart Brambora ke stažení nebo vektor Modrá stužka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.