Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopatka, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lopatka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Lopatka. Klipart Lopatka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Lopatka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x339
1280x271
800x170
500x106
160x34

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 925 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Benji Park

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lopatka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šedozelená stužka ke stažení Podívejte se i na klipart Tower Bridge ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Oranžová paprika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lopatka, vektor, cliparts, grafika, zdarma, Nástroje, obrázek, kliparty, Lopatka, vektorový obrázek, free, ilustrace, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, prezentace, Instagram, referáty, office, plakáty, Facebook, textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, word, plakát, památník, profil, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Sup ke stažení, ilustrace Země ke stáhnutí nebo vektor Lampion zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.