Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Airbus A380 (Doprava) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus A380 zdarma ke stažení

Airbus A380 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Airbus A380 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Airbus A380 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x653
1280x522
800x326
500x204
160x65

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Airbus A380 můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Airbus A380 se nachází v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Toustovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Meče a štít ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Příbor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, grafika, Airbus A380, zdarma, kliparty, ke stažení, vektor, Airbus A380, klipart, cliparts, free, ilustrační obrázek, obrázek, Doprava

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, dokument, office, profilovka, PowerPoint, corelDraw, wordpress, diář, profil, Instagram, plakát, web, fotokniha, textové dokumenty, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zelená ježibaba zdarma, vektor DNA ke stáhnutí nebo obrázek Fitónie ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.