Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus A380, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Airbus A380 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Airbus A380. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Airbus A380 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x653
1280x522
800x326
500x204
160x65

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Airbus A380 se nachází v sekci Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vitamín B1 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Nákladní auto zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jmenovka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, Airbus A380, vektorový obrázek, Airbus A380, Doprava, download, obrázek, ke stažení, grafika, svg, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, Twitter, word, plakát, profil, kalendář, plakáty, Instagram, Facebook, inkscape, dokument, openOffice, blog, web, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Rudá ozdoba ke stáhnutí, ilustrace Sushi s mořskou řasou zdarma nebo vektor Vánoční vystřihovánka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.