Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus A380, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Airbus A380 zdarma ke stažení

Airbus A380 je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Airbus A380 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Airbus A380? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus A380 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x653
1280x522
800x326
500x204
160x65

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Airbus A380 se nachází v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pruhovaná ozdoba ke stažení Podívejte se i na vektor Burák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozbitá láhev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, Airbus A380, kliparty, klipart, grafika, Doprava, ilustrace, download, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, dokumenty, office, profil, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , plakát, památník, články, word, Twitter, časopis, dokument, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Krab ke stažení, obrázek Krkavec ke stáhnutí nebo klipart Housle zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.