Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Airbus A380 (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus A380 zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Airbus A380. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus A380 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x653
1280x522
800x326
500x204
160x65

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 944 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Airbus A380 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Airbus A380 se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení blíženci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart AI zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Klávesnice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, free, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, Airbus A380, vektor, kliparty, ilustrace, Doprava, Airbus A380, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, Adobe Illustrator, textové dokumenty, referáty, corelDraw, Instagram, profilovka, etikety, plakáty, webové stránky, časopis, avatar, Facebook, diář, prezentace, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Sada pastelek ke stáhnutí, vektorový obrázek Motorka zdarma nebo vektorový obrázek Pentagram zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.