Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus A380, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Airbus A380 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Airbus A380. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus A380 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x653
1280x522
800x326
500x204
160x65

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Airbus A380 se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zelená složka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pobřeží slonoviny zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Světlezelené auto ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, cliparts, ke stažení, Airbus A380, obrázek, free, Doprava, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Airbus A380, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, dokument, plakáty, prezentace, dokumenty, web, kalendář, Pinterest, openOffice, avatar, PowerPoint, články, Facebook, referáty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Modrý pták ke stáhnutí, obrázek Modrý smajlík zdarma nebo klipart Viola ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.