Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus A380, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Airbus A380 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Airbus A380. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Airbus A380 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A380 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x653
1280x522
800x326
500x204
160x65

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 944 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Airbus A380 je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zipový jezdec zdarma Podívejte se i na ilustrace Bílá kytara ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Závodní auto ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Doprava, kliparty, Airbus A380, download, free, ke stažení, obrázek, klipart, vektor, grafika, cliparts, Airbus A380, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator , Facebook, Instagram, word, kalendář, Twitter, články, inkscape, avatar, web, openOffice, fotokniha, škola, corelDraw, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Velikonoční motiv zdarma, vektor Francouzský roh ke stažení nebo obrázek Slavnostní přípitek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.