Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Měšec, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Měšec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Měšec. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Měšec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Měšec? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Měšec zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Měšec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Měšec ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1359x1600
1087x1280
680x800
425x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 312 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chovynz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Měšec se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mikrobus ke stažení Podívejte se i na klipart IMG ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Morpho theseus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, Měšec, vektor, Měšec, zdarma, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, download, free, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, Ostatní

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, škola, fotokniha, kalendář, dokumenty, Pinterest, plakáty, památník, textové dokumenty, blog, PowerPoint, Twitter, corelDraw, plakát, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kohout ke stažení, ilustrace Merkur ke stáhnutí nebo vektor Švestky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.