Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rozcestník (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozcestník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rozcestník. Kreslená ilustrace Rozcestník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozcestník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Rozcestník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozcestník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1063x1600
850x1280
532x800
332x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: badaman

Líbí se vám klipart Rozcestník? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Rozcestník se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík tulipán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lištička ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bílé vejce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Doprava, grafika, klipart, kliparty, ilustrace, Rozcestník, ke stažení, vektorový obrázek, svg, download, cliparts, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, památník, fotokniha, blog, openOffice, eshop, wordpress, word, PowerPoint, kalendář, textové dokumenty, corelDraw, etikety, profilovka, profil, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Smajlík čert ke stažení, obrázek, klipart Píšťalka ke stažení nebo vektorový klipart Čokoládové bonbóny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.