Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rozcestník (Doprava) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rozcestník zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rozcestník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Rozcestník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozcestník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rozcestník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozcestník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1063x1600
850x1280
532x800
332x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: badaman

Zaujal vás náš klipart Rozcestník? Potom se podělte s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Rozcestník se nachází v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Německa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Onyx zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Králíček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, zdarma, Rozcestník, Rozcestník, grafika, vektor, vektorový obrázek, Doprava, free, ilustrace, ke stažení, obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, etikety, avatar, škola, Pinterest, Instagram, plakáty, Facebook, pozvánky, corelDraw, web, kalendář, časopis, profil, plakát, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Sýrové srdce ke stáhnutí, ilustrace Farma se zvířaty zdarma nebo klipart Vyzdobený dům zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.