Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CDR, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CDR zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název CDR. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek CDR nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný CDR lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CDR zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart CDR ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CDR ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek CDR patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční ozdoba zdarma Podívejte se i na klipart CSS formát ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Král ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Symboly, svg, download, grafika, CDR, vektor, zdarma, obrázek, CDR, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: články, plakáty, Instagram, dokumenty, word, Twitter, profilovka, škola, Facebook, PowerPoint, Adobe Illustrator , seminární práce, inkscape, referáty, plakát, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Zákaz zbraní zdarma, ilustrace MP3 ke stažení nebo vektor Palice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.