Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santa s dárky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa s dárky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Santa s dárky. Obrázek Santa s dárky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa s dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 642 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Santa s dárky s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Santa s dárky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šapitó ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kukuřice zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Plakající smajlík ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, klipart, Vánoce, vektor, Santa s dárky, ilustrační obrázek, obrázek, svg, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, download, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, Twitter, pozvánky, dokument, Pinterest, památník, eshop, profil, video, avatar, diář, kalendář, dokumenty, corelDraw, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Lebka v plamenech ke stáhnutí, vektor Vánoční přání zdarma nebo obrázek Fialová kraslice zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.