Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa s dárky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa s dárky zdarma ke stažení

Santa s dárky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Santa s dárky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Santa s dárky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa s dárky je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rouška zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Bahrajnu ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Srdce z abecedy ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce, vektorový obrázek, ilustrace, svg, vektor, zdarma, free, Santa s dárky, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, referáty, openOffice, Instagram, pozvánky, škola, Facebook, články, profil, profilovka, Adobe Illustrator , corelDraw, office, textové dokumenty, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Uklízečka zdarma, klipart Limenitis trivena ke stažení nebo ilustrace Abakus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.