Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Santa s dárky (Vánoce) zadarmo

Obrázek, klipart Santa s dárky zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Santa s dárky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Santa s dárky ve formátu SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Santa s dárky sdílet s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Santa s dárky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrož ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Treska obecná ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tuřín zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, Santa s dárky, klipart, svg, Santa s dárky, ilustrace, vektorový obrázek, download, free, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, Adobe Illustrator, pozvánky, profilovka, word, brožury, logo, vstupenky, blog, Pinterest, Zoner Callisto, openOffice, magazín, Twitter, seminární práce, koláž, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Peugeot 206 zdarma, vektorový klipart Do Not Copy zdarma nebo klipart Megafon ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.