Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa s dárky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa s dárky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Santa s dárky. Klipart Santa s dárky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa s dárky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kopírka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Digitální číslo 9 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Salvador Allende zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Santa s dárky, obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, Vánoce, download, svg, grafika, kliparty, vektor, Santa s dárky

Doporučené použití klipartu: plakát, plakáty, openOffice, avatar, Instagram, blog, dokumenty, dokument, památník, office, pozvánky, webové stránky, fotokniha, Pinterest, články, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vánoční stromek ke stažení, vektor Mikrobus ke stáhnutí nebo obrázek Energetický nápoj zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.