Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa s dárky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa s dárky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Santa s dárky. Klipart Santa s dárky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa s dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Santa s dárky se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veselý smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vánoční kýč zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zakulacený stromek ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, download, Santa s dárky, Vánoce, grafika, obrázek, Santa s dárky, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, památník, pozvánky, seminární práce, dokument, Twitter, corelDraw, webové stránky, Instagram, články, profilovka, PowerPoint, web, plakáty, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Čokoládové vajíčko ke stáhnutí, obrázek Mušle zdarma nebo klipart Vánoční strom ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.