Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa s dárky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa s dárky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Santa s dárky. Klipart Santa s dárky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 642 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa s dárky je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor ODP ke stažení Podívejte se i na ilustrace Okapi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Barevné papriky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, Santa s dárky, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce, download, grafika, ke stáhnutí, vektor, klipart, Santa s dárky, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, avatar, památník, seminární práce, plakát, office, openOffice, pozvánky, Facebook, články, Instagram, inkscape, referáty, dokumenty, PowerPoint, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kuřecí noha ke stažení, vektor Mojito ke stáhnutí nebo obrázek Chytrý telefon zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.