Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santa s dárky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa s dárky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Santa s dárky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 642 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Santa s dárky s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Santa s dárky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rajská s knedlíkem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno N ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz telefonování ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Santa s dárky, kliparty, zdarma, ke stažení, Santa s dárky, cliparts, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, klipart, Vánoce, ilustrační obrázek, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, eshop, diář, Adobe Illustrator, avatar, PowerPoint, etikety, Instagram, corelDraw, kalendář, časopis, web, články, památník, inkscape, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Palma ke stažení, vektorový obrázek Santova čapka ke stažení nebo vektorový obrázek Vrtačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.