Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kobliha (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobliha zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kobliha. Stahujte klipart Kobliha v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kobliha? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobliha zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kobliha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobliha ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1500
1280x1200
800x750
500x469
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 170 090 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Kobliha s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Kobliha patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek SHTML ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivá stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Důl ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, cliparts, zdarma, download, grafika, vektor, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, Kobliha, Kobliha, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, pozvánky, office, dokumenty, inkscape, wordpress, corelDraw, Adobe Illustrator, Twitter, seminární práce, kalendář, časopis, web, plakáty, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mrakodrapy ke stáhnutí, vektor Dalmatin zdarma nebo obrázek Semafor zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.