Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kobliha (Jídlo) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobliha zdarma

Kobliha je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kobliha ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobliha zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kobliha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobliha ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1500
1280x1200
800x750
500x469
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 170 090 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Kobliha s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Kobliha patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rybářská loď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kačeny zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pětiseteurovka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ilustrace, Kobliha, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, zdarma, kliparty, Jídlo, obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, Instagram, manuály, wordpress, word, web, plakát, magazín, office, Zoner Callisto, eshop, katalog, referáty, webové stránky, bakalářská práce, Pinterest, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Housle ke stáhnutí, vektor Zamilovaný smajlík ke stáhnutí nebo klipart Narozeninové číslo 1 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.