Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Happy Birthday, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy Birthday zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Happy Birthday. Klipart Happy Birthday je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Birthday zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Happy Birthday ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Birthday ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x713
1280x570
800x356
500x223
160x71

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bobby520

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Happy Birthday je v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno M ke stažení Podívejte se i na obrázek Lyžař ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mandarinka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, ke stažení, vektor, klipart, svg, grafika, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, Happy Birthday, Happy Birthday

Doporučené použití klipartu: avatar, dokumenty, office, web, textové dokumenty, škola, corelDraw, fotokniha, Instagram, Adobe Illustrator , referáty, dokument, word, webové stránky, Pinterest, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Pirát ke stažení, klipart Cesmína ke stáhnutí nebo ilustrace Ubrus zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?