Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Happy Birthday (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy Birthday zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Happy Birthday. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Happy Birthday nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Birthday zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Happy Birthday ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy Birthday ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x713
1280x570
800x356
500x223
160x71

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: bobby520

Sdílejte obrázek, klipart Happy Birthday s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Happy Birthday je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Thomas Jefferson ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Napis LÁSKA ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Přípona PDF ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Happy Birthday, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, ilustrace, cliparts, svg, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, Ostatní

Doporučené použití klipartu: pozvánky, diář, etikety, Twitter, inkscape, památník, office, články, avatar, eshop, webové stránky, kalendář, dokument, blog, openOffice, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Durian ke stažení, vektorový klipart Mil Mi-17 ke stažení nebo obrázek, klipart Olivín ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?