Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Králíčci (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Králíčci zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Králíčci. Klipart Králíčci je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Králíčci? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Králíčci zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Králíčci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Králíčci ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1027
1280x821
800x513
500x321
160x103

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 562 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: bf5man

Líbí se vám klipart Králíčci? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Králíčci patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pták kiwi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 0 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kříž ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Králíčci, Králíčci, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, klipart, svg, zdarma, free, kliparty, grafika, vektorový obrázek, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, etikety, fotokniha, office, Twitter, webové stránky, wordpress, video, Instagram, inkscape, Pinterest, dokumenty, diář, škola, Facebook, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Srdíčkový rámeček ke stažení, ilustrace Digitální číslo 7 ke stažení nebo klipart Pejsek a kočička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.