Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Králíček, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Králíček zdarma ke stažení

Králíček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Králíček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Králíček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Králíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Králíček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 221 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: danko

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Králíček se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Biologické riziko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kluk s knihou zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýkorka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, zdarma, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Zvířata, ke stáhnutí, Králíček, download, ilustrační obrázek, free, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, office, památník, openOffice, word, profil, plakáty, prezentace, Facebook, dokument, Pinterest, blog, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Dodávka ke stáhnutí, obrázek Mapa Ruska zdarma nebo klipart Želvička ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.