Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Camembert (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Camembert zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Camembert. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Camembert? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Camembert ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 394 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Camembert s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Camembert patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Autoklíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart UOS zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Santa čepice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Camembert, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, free, obrázek, Camembert, vektorový obrázek, zdarma, download, vektor, Jídlo, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, blog, video, památník, škola, seminární práce, textové dokumenty, referáty, dokument, Twitter, eshop, etikety, corelDraw, Facebook, profilovka, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Píchačky ke stáhnutí, vektor Vývrtka zdarma nebo obrázek Balón zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.