Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Camembert, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Camembert zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Camembert. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Camembert ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Camembert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 394 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Camembert je v sekci Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Navigace ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dvoueuro ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Heroin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Jídlo, vektor, Camembert, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, download, svg, zdarma, kliparty, ke stažení, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, PowerPoint, seminární práce, Facebook, corelDraw, plakát, pozvánky, prezentace, časopis, blog, Twitter, profilovka, inkscape, články, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Ghana ke stažení, vektor Larva ke stáhnutí nebo obrázek Domina zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.