Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Camembert (Jídlo) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Camembert stahujte zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Camembert. Stahujte klipart Camembert v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Camembert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 394 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Camembert) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Camembert se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Klíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pixie ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Strašák na poli ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, ilustrace, zdarma, klipart, Jídlo, free, Camembert, svg, ke stáhnutí, Camembert, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: brožury, Twitter, profilovka, profil, seminární práce, office, bakalářská práce, openOffice, prezentace, PowerPoint, textové dokumenty, referáty, video, Adobe Illustrator, památník, časopis, Zoner Callisto

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Tmavomodrá medúza ke stažení, vektor Labuť zdarma nebo vektorový obrázek Německý boxer ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.