Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Camembert, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Camembert zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Camembert. Klipart Camembert je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Camembert? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Camembert ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 394 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Camembert se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stará bába ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Krabice bonbónů zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Žena v práci ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, kliparty, free, download, ilustrace, cliparts, klipart, Jídlo, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Camembert, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: web, časopis, škola, plakáty, dokument, office, word, památník, avatar, inkscape, blog, seminární práce, profilovka, prezentace, Twitter, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Papilio glaucus ke stáhnutí, obrázek Včelka zdarma nebo klipart Chytrý telefon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.