Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Camembert (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Camembert zdarma ke stažení

Camembert je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Camembert je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Camembert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Camembert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 394 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Camembert sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Camembert je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Andělé ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený donut ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tmavozelená medúza zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Camembert, free, vektor, Camembert, ke stáhnutí, klipart, kliparty, grafika, svg, cliparts, Jídlo, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, blog, avatar, pozvánky, Adobe Illustrator, seminární práce, Facebook, prezentace, dokument, památník, diář, referáty, dokumenty, wordpress, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Visačka na dárky zdarma, klipart Kapybara ke stáhnutí nebo ilustrace Monstrum ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.