Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květinové přání (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové přání zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinové přání. Vektorová ilustrace Květinové přání je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Květinové přání lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinové přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 209 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Líbí se vám klipart Květinové přání? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Květinové přání je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Renault Twingo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Donuty ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Kudlanka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Láska, klipart, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, grafika, free, Květinové přání, zdarma, cliparts, Květinové přání, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, textové dokumenty, dokument, Pinterest, Instagram, avatar, word, blog, webové stránky, škola, Twitter, diář, kalendář, wordpress, fotokniha, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Smajlík lékař ke stažení, obrázek Růže ve váze ke stažení nebo vektor Bluetooth ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.