Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květinové přání (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové přání zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Květinové přání. Klipart Květinové přání je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květinové přání? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinové přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 209 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Tento obrázek s názvem (Květinové přání) můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Květinové přání je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Šimpanz ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sova ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mrkve ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Květinové přání, obrázek, free, Láska, Květinové přání, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, download, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, Pinterest, památník, prospekty, vizitky, webové stránky, Adobe Illustrator, Instagram, etikety, katalog, video, eshop, časopis, kalendář, prezentace, manuály, brožury

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Vodka ke stažení, obrázek Králík ke stáhnutí nebo vektor Čtenářka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.