Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květinové přání (Láska) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Květinové přání stahujte zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Květinové přání. Klipart Květinové přání je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinové přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 209 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Líbí se vám klipart Květinové přání? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Květinové přání patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tonometr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztomilý motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Brýle ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, cliparts, obrázek, ilustrace, ke stažení, free, download, klipart, ke stáhnutí, Láska, Květinové přání, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: fotografie, manuály, etikety, koláž, vizitky, pozvánky, diář, avatar, profil, Pinterest, eshop, plakát, dokumenty, wordpress, kalendář, Adobe Illustrator, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Policajtka ke stažení, obrázek Králík ke stáhnutí nebo klipart JPEG ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.