Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Venezuela (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Venezuela zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Venezuela. Klipart Venezuela je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venezuela zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Venezuela ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venezuela ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 179 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Venezuela? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Venezuela je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Guiro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jelen ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Balón ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, Mapy, cliparts, Venezuela, zdarma, ke stažení, free, kliparty, klipart, ke stáhnutí, download, Venezuela

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, PowerPoint, Adobe Illustrator, openOffice, word, etikety, dokumenty, diář, eshop, Pinterest, profilovka, Twitter, časopis, textové dokumenty, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Purpurová stužka ke stažení, klipart Černý květ ke stažení nebo ilustrace Modrý vlak ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.