Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Audio přehrávač (Hudba) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Audio přehrávač. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Audio přehrávač nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Audio přehrávač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Audio přehrávač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 366 714 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Audio přehrávač s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Audio přehrávač je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dopravní letadlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kudla zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Ural-4320 ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ke stáhnutí, zdarma, klipart, download, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, ilustrace, obrázek, Audio přehrávač, vektorový obrázek, grafika, Hudba

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, plakáty, Instagram, pozvánky, web, Twitter, PowerPoint, plakát, eshop, wordpress, články, profilovka, seminární práce, inkscape, office, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Treska ke stáhnutí, obrázek Toalety zdarma nebo vektor Mapa Severní Ameriky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.