Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Audio přehrávač, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Audio přehrávač. Stahujte klipart Audio přehrávač v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Audio přehrávač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 366 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Audio přehrávač se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Karmínová stužka ke stažení Podívejte se i na vektor Zamilovaný panda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace DOCB zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Audio přehrávač, Audio přehrávač, ke stažení, Hudba, svg, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, vektor, zdarma, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, referáty, kalendář, plakát, web, Facebook, škola, Pinterest, plakáty, Adobe Illustrator , profil, profilovka, word, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Dalekohled ke stažení, obrázek Fialová kraslice ke stáhnutí nebo klipart Pastinák zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.