Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Audio přehrávač (Hudba) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Audio přehrávač stahujte zadarmo

Audio přehrávač je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Audio přehrávač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Audio přehrávač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 366 714 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Audio přehrávač? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Audio přehrávač patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mars ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Halloweenská kočka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Narozeniny číslo 5 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, Hudba, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, Audio přehrávač, ilustrace, Audio přehrávač, download, zdarma, svg, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: fotografie, prezentace, dokumenty, Facebook, eshop, vizitky, office, logo, dokument, vstupenky, koláž, magazín, tiskoviny, profilovka, prospekty, video, Zoner Callisto

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mamut ke stažení, vektor Zahradní bazén ke stáhnutí nebo obrázek XSLX ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.