Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Audio přehrávač (Hudba) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Audio přehrávač. Klipart Audio přehrávač je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Audio přehrávač lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Audio přehrávač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 366 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Audio přehrávač můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Audio přehrávač se nachází v sekci Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kluk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kobliha zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Nepitná voda ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, Audio přehrávač, free, vektor, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, Hudba, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, blog, dokumenty, etikety, avatar, Adobe Illustrator, plakáty, PowerPoint, openOffice, památník, kalendář, video, seminární práce, office, Twitter, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Guyana ke stáhnutí, obrázek Zelené jablíčko zdarma nebo vektor Památník zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.