Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Audio přehrávač, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Audio přehrávač. Stahujte klipart Audio přehrávač v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Audio přehrávač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Audio přehrávač ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x904
1280x723
800x452
500x283
160x90

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 366 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Audio přehrávač je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžový dárek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žárovka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sushi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, Audio přehrávač, ke stáhnutí, Audio přehrávač, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, kliparty, ilustrace, zdarma, klipart, free

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, dokument, časopis, inkscape, Twitter, kalendář, webové stránky, plakát, web, Adobe Illustrator , pozvánky, openOffice, seminární práce, referáty, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek JFK ke stáhnutí, klipart Puzzle zdarma nebo ilustrace Zdravotní sestřička ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.