Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý netopýr zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Modrý netopýr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Modrý netopýr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý netopýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 799 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Pippi2011

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrý netopýr je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lékař ke stažení Podívejte se i na obrázek Beránek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Studentka lolitka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, grafika, Modrý netopýr, cliparts, vektor, Halloween, Modrý netopýr, ilustrační obrázek, free, download, ke stáhnutí, klipart, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, profil, textové dokumenty, referáty, blog, kalendář, prezentace, corelDraw, Facebook, plakát, pozvánky, Pinterest, škola, avatar, dokumenty, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Vánoční věnec ke stažení, klipart Bílé vajíčko ke stáhnutí nebo ilustrace USB DVD mechanika zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.