Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rozkvetlá třešeň, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozkvetlá třešeň zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Rozkvetlá třešeň. Klipart Rozkvetlá třešeň je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkvetlá třešeň zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rozkvetlá třešeň ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkvetlá třešeň ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1461
1280x1168
800x730
500x456
160x146

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 244 716 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rozkvetlá třešeň je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kakao zdarma Podívejte se i na obrázek Medůza ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Barevné papriky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, vektor, vektorový obrázek, Rozkvetlá třešeň, Rozkvetlá třešeň, svg, Květiny, zdarma, free, download, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, referáty, plakáty, památník, časopis, dokumenty, webové stránky, blog, web, články, openOffice, corelDraw, profil, Pinterest, kalendář, plakát

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pokladní zdarma, klipart Lékař ke stažení nebo ilustrace Zamilovaný pár ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.