Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mig-15, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mig-15 zdarma ke stažení

Mig-15 je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Mig-15 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mig-15 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mig-15 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mig-15 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 101 524 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mig-15 je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart M4B ke stažení Podívejte se i na obrázek Fakáč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor WMV zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, zdarma, klipart, Mig-15, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Mig-15, Doprava, free, obrázek, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , referáty, dokument, office, památník, fotokniha, kalendář, časopis, dokumenty, články, pozvánky, web, word, Instagram, webové stránky, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Junonia coenia ke stažení, klipart Guatemala ke stáhnutí nebo ilustrace Arizona zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.