Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mil Mi-24, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mil Mi-24 zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Mil Mi-24. Pakliže si chcete obrázek Mil Mi-24 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Mil Mi-24 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mil Mi-24 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mil Mi-24 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mil Mi-24 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x557
1280x445
800x278
500x174
160x56

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 205 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mil Mi-24 je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hugo Chavez ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Chřestýš zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak J ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, klipart, Mil Mi-24, obrázek, ke stáhnutí, svg, zdarma, ke stažení, Mil Mi-24, grafika, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, pozvánky, inkscape, fotokniha, kalendář, časopis, openOffice, webové stránky, dokument, Adobe Illustrator , články, office, web, seminární práce, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí, vektor Houba zdarma nebo obrázek Krabice s dárkem ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.