Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Student, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Student zdarma ke stažení

Student je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Student je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Student zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Student ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Student ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1517x1600
1214x1280
758x800
474x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Student je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Květina ke stažení Podívejte se i na ilustrace Margarita ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pankáčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, Student, vektor, free, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, svg, vektorový obrázek, obrázek, download, ke stažení, Muži

Doporučené použití klipartu: dokument, webové stránky, fotokniha, PowerPoint, plakát, plakáty, corelDraw, škola, Instagram, památník, avatar, textové dokumenty, blog, Pinterest, profilovka, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Černá labuť ke stažení, vektor Koloběžka ke stáhnutí nebo obrázek Sexy eyes zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.