Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné papriky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné papriky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barevné papriky. Klipart Barevné papriky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Barevné papriky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevné papriky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barevné papriky se nachází v sekci Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Karty kára ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Limetka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz mobilů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, Barevné papriky, vektor, free, svg, download, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts, Barevné papriky, kliparty, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, kalendář, časopis, corelDraw, avatar, blog, Adobe Illustrator , inkscape, pozvánky, profilovka, openOffice, prezentace, plakát, word, web, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Klíč ke stáhnutí, obrázek Farma zdarma nebo klipart Klíč ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.