Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barevné papriky (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné papriky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Barevné papriky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevné papriky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Barevné papriky sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Barevné papriky je v sekci Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Digitální číslo 7 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědý vrtulník ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlíci lebky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, free, zdarma, svg, Barevné papriky, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, Zelenina, klipart, grafika, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, PowerPoint, video, wordpress, profil, blog, office, web, škola, seminární práce, diář, referáty, články, etikety, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Čínský drak zdarma, obrázek Věnec ke stáhnutí nebo vektor Charlie Chaplin ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.