Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné papriky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné papriky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Barevné papriky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barevné papriky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Barevné papriky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Barevné papriky se nachází v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kapr ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pivo v plechovce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Tmavězelený stromeček ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Barevné papriky, ilustrace, ke stažení, vektor, kliparty, Zelenina, free, Barevné papriky, klipart, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, webové stránky, plakáty, PowerPoint, Pinterest, škola, památník, pozvánky, kalendář, blog, profilovka, web, corelDraw, dokumenty, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart USA ke stáhnutí, ilustrace Smajlík zdarma nebo vektor COM ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.