Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barevné papriky (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné papriky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Barevné papriky. Pakliže si chcete obrázek Barevné papriky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné papriky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 114 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Barevné papriky? Pak se podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Barevné papriky je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Klobása ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jin a Jang ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mořský koník ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, Zelenina, klipart, download, grafika, obrázek, zdarma, kliparty, Barevné papriky, Barevné papriky

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, Pinterest, seminární práce, webové stránky, Instagram, dokument, Facebook, časopis, plakáty, kalendář, dokumenty, Twitter, prezentace, profil, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Gabriel Nadeau-Dubois ke stažení, vektorový klipart Marie Curie ke stažení nebo obrázek, klipart Ludwig van Beethoven ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.