Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné papriky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné papriky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barevné papriky. Klipart Barevné papriky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Barevné papriky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné papriky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barevné papriky je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tulipány ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pečený krocan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Překvapení zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Barevné papriky, klipart, svg, ke stáhnutí, ilustrace, Zelenina, vektor, grafika, zdarma, Barevné papriky, download, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, články, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, Instagram, Adobe Illustrator , webové stránky, Twitter, profilovka, Facebook, blog, corelDraw, referáty, office, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mrkve ke stažení, vektor Šídlo ke stáhnutí nebo obrázek Dýně frajer zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.