Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné papriky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné papriky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Barevné papriky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barevné papriky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevné papriky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barevné papriky je v kategorii Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaný drak zdarma Podívejte se i na obrázek Auto cisterna ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční osvětlení ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ilustrace, download, klipart, Zelenina, Barevné papriky, ke stažení, free, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Barevné papriky, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Adobe Illustrator , dokumenty, openOffice, profilovka, inkscape, fotokniha, Facebook, památník, plakát, PowerPoint, Instagram, textové dokumenty, web, avatar, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Chorvatska zdarma, klipart Pomeranč ke stažení nebo ilustrace Růžový diamant ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.