Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barevné papriky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné papriky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barevné papriky. Klipart Barevné papriky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Barevné papriky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné papriky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné papriky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barevné papriky je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor CAB ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bicí nástroje ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Povíjnice nachová zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, kliparty, obrázek, free, Barevné papriky, Barevné papriky, zdarma, cliparts, ke stažení, Zelenina, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: profil, články, Adobe Illustrator , word, openOffice, seminární práce, Instagram, škola, avatar, kalendář, plakát, blog, office, Twitter, časopis, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kravička ke stažení, vektor Vědec ke stáhnutí nebo obrázek Jarní květiny zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.