Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zloděj (Muži) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zloděj zdarma

Zloděj je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zloděj je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zloděj? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zloděj zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zloděj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zloděj ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 812 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zloděj s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Zloděj je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek LNK ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Foto složka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor SH ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, svg, ilustrační obrázek, grafika, Zloděj, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, klipart, download, Zloděj, Muži, vektor

Doporučené použití klipartu: letáky, word, office, webové stránky, referáty, oznámení, diář, prezentace, Twitter, wordpress, pozvánky, etikety, plakát, vstupenky, profil, logo, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Malé písmeno E ke stáhnutí, vektorový klipart Rakousko zdarma nebo obrázek, klipart Video složka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.