Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Novorozenec, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Novorozenec zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Novorozenec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novorozenec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Novorozenec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novorozenec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

947x1600
757x1280
473x800
296x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Novorozenec je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Idaho ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kabriolet zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Afriky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Novorozenec, obrázek, ilustrační obrázek, free, Novorozenec, cliparts, ke stažení, vektor, download, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Muži, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, pozvánky, PowerPoint, avatar, plakát, plakáty, dokument, prezentace, web, corelDraw, články, inkscape, památník, časopis, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vánoční obálka ke stáhnutí, klipart Narozeniny číslo 7 zdarma nebo ilustrace Veselý duch ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.