Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Novorozenec (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Novorozenec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Novorozenec. Vektorová ilustrace Novorozenec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Novorozenec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novorozenec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Novorozenec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Novorozenec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

947x1600
757x1280
473x800
296x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 833 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: qubodup

Líbí se vám klipart Novorozenec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Novorozenec je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Jaderná elektrárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Červivé jablko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Novorozenec, ilustrace, zdarma, Novorozenec, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, vektor, obrázek, free, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: video, magazín, webové stránky, časopis, web, škola, etikety, openOffice, prospekty, články, blog, deníček, prezentace, office, katalog, inkscape, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Taška Halloween ke stažení, obrázek, klipart Brontosaurus zdarma nebo vektor Zelené jablko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.