Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Peru, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Peru zdarma ke stažení

Mapa Peru je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Peru nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mapa Peru? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Peru zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Peru ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Peru ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1101x1600
881x1280
550x800
344x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 303 108 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Peru je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Public Domain zdarma Podívejte se i na ilustrace Kdoule ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Koloběžka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, vektorový obrázek, Mapa Peru, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, Mapa Peru, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, vektor, grafika, Mapy, svg

Doporučené použití klipartu: články, památník, prezentace, PowerPoint, inkscape, profil, dokument, dokumenty, kalendář, pozvánky, škola, blog, časopis, Twitter, seminární práce, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vozíčkářka zdarma, vektor Narozeniny ke stažení nebo obrázek Žlutý roh ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.