Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bludiště (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Bludiště je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Bludiště je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Bludiště? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Bludiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bludiště s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Bludiště patří do kategorie Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Boží oko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ústřičník velký ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tmavomodrý motýl ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, obrázek, Bludiště, svg, Stavby, vektor, grafika, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Twitter, web, kalendář, webové stránky, eshop, časopis, fotokniha, openOffice, dokument, články, etikety, video, diář, textové dokumenty, profilovka

Mezi hezké kresby patří i vektor Růžová růže ke stažení, ilustrace Dharma ke stažení nebo klipart Digitální znak P ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.