Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bludiště (Stavby) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bludiště. Klipart Bludiště je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bludiště? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bludiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Tento obrázek s názvem (Bludiště) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Bludiště je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Multimetr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžové stuhy ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční perníček ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, Stavby, ke stáhnutí, klipart, kliparty, ilustrace, free, ilustrační obrázek, svg, Bludiště, zdarma, grafika, Bludiště, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, video, plakáty, dokument, wordpress, Instagram, Pinterest, dokumenty, word, web, etikety, profil, openOffice, pozvánky, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Malé písmeno Z ke stažení, klipart Elfka ke stažení nebo ilustrace Pstruh duhový ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.