Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bludiště, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bludiště. Obrázek Bludiště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Bludiště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bludiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bludiště se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz vstupu ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční sněhulák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Čtenářka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bludiště, Bludiště, kliparty, grafika, obrázek, vektor, Stavby, free, klipart, ilustrace, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, kalendář, Pinterest, plakát, památník, word, referáty, škola, openOffice, corelDraw, dokument, dokumenty, PowerPoint, Facebook, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Agentka ke stažení, obrázek Informace ke stáhnutí nebo klipart Ještěrka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.