Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bludiště, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bludiště. Obrázek Bludiště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Bludiště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Bludiště ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bludiště se nachází v sekci Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Venčení psa ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Ježíš Kristus zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Xylofon ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, free, svg, vektor, ilustrační obrázek, Bludiště, download, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Stavby, zdarma, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, blog, profilovka, časopis, památník, plakáty, avatar, Adobe Illustrator , seminární práce, Pinterest, dokument, corelDraw, pozvánky, články, plakát, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kaki ke stáhnutí, ilustrace Šedé vajíčko zdarma nebo vektor Mapa Libérie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.