Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bludiště (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Bludiště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bludiště nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bludiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bludiště s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Bludiště je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Molekula kofeinu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kosa ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Budík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, Bludiště, svg, zdarma, Stavby, ilustrace, obrázek, vektor, download, klipart, kliparty, ke stáhnutí, free, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, eshop, prospekty, openOffice, Adobe Illustrator, památník, profilovka, pozvánky, wordpress, PowerPoint, Instagram, diář, video, inkscape, vstupenky, kalendář, blog

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hasicí přístroj ke stažení, ilustrace Kometa zdarma nebo ilustrace Mapa Peru ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.