Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bludiště, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bludiště. Klipart Bludiště je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bludiště ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bludiště se nachází v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek BAT ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Šicí stroj zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelený autobus ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Stavby, free, svg, download, Bludiště, grafika, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, ke stažení, Bludiště, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, dokument, blog, Facebook, časopis, seminární práce, avatar, Adobe Illustrator , inkscape, plakát, referáty, pozvánky, fotokniha, dokumenty, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Motyka ke stáhnutí, obrázek Paprika zdarma nebo klipart Video složka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.