Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bludiště, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bludiště. Obrázek Bludiště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Bludiště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bludiště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bludiště je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Muffin ke stažení Podívejte se i na obrázek Nikaragua ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slepý smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Bludiště, Stavby, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Bludiště, cliparts, svg, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, Facebook, PowerPoint, památník, dokumenty, office, openOffice, dokument, webové stránky, web, plakát, seminární práce, plakáty, články, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Karmínová stužka ke stažení, klipart EXE ke stáhnutí nebo ilustrace Pyšný páv zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.