Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté R, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté R zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zlaté R. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlaté R nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté R zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté R ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté R ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 245 179 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlaté R je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zdravotní sestřička ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Gekon zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Podzimní strom ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Symboly, ke stáhnutí, cliparts, klipart, svg, download, Zlaté R, ke stažení, obrázek, vektor, ilustrace, Zlaté R, free

Doporučené použití klipartu: office, referáty, Facebook, webové stránky, textové dokumenty, prezentace, Pinterest, Instagram, fotokniha, plakáty, Adobe Illustrator , inkscape, kalendář, web, časopis, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Sexy eyes ke stáhnutí, vektor Digitální znak F zdarma nebo obrázek Klíč ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.