Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté R, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté R zdarma ke stažení

Zlaté R je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Zlaté R je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté R? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté R zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté R ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté R ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 245 179 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté R je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Angkor Vat ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Chorvatska zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční stromeček ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zlaté R, free, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, vektor, download, obrázek, Symboly, Zlaté R, ke stažení, cliparts, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, dokumenty, památník, kalendář, Twitter, články, avatar, profilovka, pozvánky, Pinterest, referáty, profil, corelDraw, inkscape, openOffice, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kuře na klíček ke stáhnutí, klipart Irská harfa zdarma nebo ilustrace Mapa Tibetu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.