Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté R (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté R zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlaté R. Pakliže si chcete obrázek Zlaté R stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zlaté R lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté R zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté R ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté R ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1376
1280x1101
800x688
500x430
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 245 179 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Zlaté R můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Zlaté R patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart 3D smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motor ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek DOCB ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, svg, free, vektorový obrázek, Zlaté R, Symboly, ilustrace, Zlaté R, kliparty, klipart, download, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Twitter, video, Adobe Illustrator, kalendář, PowerPoint, prezentace, referáty, pozvánky, corelDraw, profil, články, seminární práce, diář, Instagram, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Velikonoční motiv ke stažení, obrázek Rýžovar ke stažení nebo vektor Zvuk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku najdete také tam.