Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 9V baterie, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

9V baterie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek 9V baterie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 9V baterie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 9V baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jmlevick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 9V baterie je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Auto cisterna zdarma Podívejte se i na ilustrace Červená cibule ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Švestky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, svg, ke stažení, grafika, download, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Ostatní, free, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, fotokniha, Adobe Illustrator , památník, web, referáty, Instagram, články, inkscape, blog, škola, profilovka, prezentace, profil, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Růžová květina zdarma, vektor Japonka ke stažení nebo obrázek Růžová ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.