Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 9V baterie, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 9V baterie. Stahujte klipart 9V baterie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) 9V baterie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 9V baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jmlevick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 9V baterie patří do sekce Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pštros zdarma Podívejte se i na vektor Naštvaná žena ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Symbol ženy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Ostatní, ke stáhnutí, svg, klipart, 9V baterie, kliparty, grafika, free, 9V baterie, cliparts, download, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, office, Facebook, webové stránky, Adobe Illustrator , fotokniha, časopis, dokument, kalendář, památník, word, referáty, avatar, plakát, blog, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Karatistka zdarma, obrázek Letadlo ke stažení nebo klipart Jam ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.