Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 9V baterie (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný 9V baterie. Pakliže si chcete obrázek 9V baterie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 9V baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Jmlevick

Tento obrázek s názvem (9V baterie) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart 9V baterie je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Meč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jimmy Carter ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Červené L ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, free, ilustrace, obrázek, 9V baterie, vektorový obrázek, 9V baterie, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, dokument, časopis, wordpress, video, inkscape, dokumenty, textové dokumenty, Pinterest, Instagram, blog, Facebook, památník, PowerPoint, fotokniha, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Strom se svíčkami ke stažení, obrázek Růže ke stažení nebo vektor Švédsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.