Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 9V baterie (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 9V baterie. Pakliže si chcete obrázek 9V baterie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) 9V baterie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 9V baterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Jmlevick

Tento obrázek s názvem (9V baterie) můžete sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek 9V baterie je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zapalovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kůň z balónků ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zamilovaný drak ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, 9V baterie, obrázek, zdarma, free, download, kliparty, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, 9V baterie, cliparts, Ostatní

Doporučené použití klipartu: eshop, diář, Adobe Illustrator, kalendář, plakát, pozvánky, referáty, web, openOffice, Facebook, textové dokumenty, Instagram, dokumenty, plakáty, avatar, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mimino ke stažení, vektorový klipart Modlení ke stažení nebo obrázek, klipart Smrt ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.