Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 9V baterie (Ostatní) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 9V baterie zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem 9V baterie. Obrázek 9V baterie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek 9V baterie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 9V baterie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Jmlevick

Líbí se vám klipart 9V baterie? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek 9V baterie je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Babočka kopřivová ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Polévka ramen zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Veselý Santa ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, obrázek, Ostatní, 9V baterie, vektor, grafika, ilustrace, download, free, 9V baterie, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, web, články, dokument, avatar, diář, pozvánky, plakáty, škola, PowerPoint, dokumenty, office, Facebook, inkscape, blog, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek FLAC ke stáhnutí, obrázek, klipart Betonové svodidlo zdarma nebo vektorový klipart Koloběžka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.