Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 9V baterie (Ostatní) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 9V baterie k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný 9V baterie. Kreslená ilustrace 9V baterie je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 9V baterie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 9V baterie ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 088 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Jmlevick

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli 9V baterie s dalšími osobami na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek 9V baterie je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Badmintonistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý robot zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hnědý stromeček ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, cliparts, ilustrace, grafika, zdarma, vektorový obrázek, 9V baterie, ke stažení, klipart, free, kliparty, ilustrační obrázek, 9V baterie, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, diář, seminární práce, dokumenty, profil, wordpress, diplomová práce, manuály, fotokniha, inkscape, vstupenky, Adobe Illustrator, bakalářská práce, logo, vizitky, oznámení, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vosa ke stáhnutí, vektorový obrázek Alpský roh zdarma nebo ilustrace Fialový motýl zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.